Збільшилась кількість областей, не готових до пом'якшення карантину

Збільшилась кількість областей, не готових до пом'якшення карантину

Оновлено
Збільшилась кількість областей, не готових до пом'якшення карантину
УНІАН

В Україні з 5 до 8 зросла кількість регіонів, в яких не можна пом’якшувати карантин через погані показники щодо захворюваності на COVID-19. Серед них є Київ. Про це повідомляє МОЗ.

Напередодні до списку входили столиця і 4 області – Волинська, Львівська, Рівненська та Чернівецька.

8 червня до них додалися Житомирська, Закарпатська і Чернігівська області. В усіх трьох регіонах забагато нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

З початку епідемії в Україні коронавірусне захворювання COVID-19 виявили у 27 462 людей, з них більше 12 тисяч пацієнтів одужали та 797 — померли. За минулу добу зафіксували 463 нових випадки зараження, 141 людина одужала та 9 померли.

Найбільше випадків хвороби зафіксовано у Чернівецькій області (3698) та Києві (3490). Далі йдуть Львівська, Рівненська та Київська області.

Усього захворіли 58% жінок та 42% чоловіків.

Найбільше хворих у віковій групі 50-69 (37%).

Що відомо

  • Уряд ухвалив рішення щодо чергового етапу послаблення карантину з 5 червня. Зокрема, планується відновити авіасполучення та дозволити не дотримуватися самоізоляції особам, старшим за 60 років.
  • Кабінет міністрів запровадив в Україні з 22 травня до 22 червня так званий адаптивний карантин. Також з 22 травня розпочався другий етап пом'якшення обмежень.
  • У Міністерстві інфраструктури дали детальне роз'яснення щодо відновлення роботи усіх видів транспорту.
  • У МОЗ назвали умови роботи закладів дошкільної освіти, спортзалів, готелів та громадського автотранспорту.
  • Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що Міністерство охорони здоров'я дозволить відкрити цього року пляжний сезон.
  • У Нацгвардії повідомили про посилене патрулювання пляжів до кінця курортного сезону.
На початок