Понад половина жителів Токіо висловилася проти проведення Олімпіади

Понад половина жителів Токіо висловилася проти проведення Олімпіади

Понад половина жителів Токіо висловилася проти проведення Олімпіади

Більше ніж 50% жителів Токіо вважають, що перенесену Олімпіаду-2020 не слід проводити у 2021 році. Господарі Ігор підтримують або повторне перенесення змагань, або повне скасування через ризик поширення коронавірусу.

Про це повідомляє Shine Sport з посиланням на AFP. За результатом опитування, проведеного агентством Kyodo News та Tokyo MX в період з 26 до 28 червня, 51,7 відсотка респондентів вважають, що Ігри в 2021 році мають бути перенесені повторно або скасовані, тоді як 46,3 відсотка прагнуть, аби Олімпіада відбулася в заплановані дати.

Серед тих, хто виступив проти Ігор у 2021-му році, 27,7 відсотка заявили, що змагання мають бути скасовані зовсім, тоді як 24 відсотки віддають перевагу повторній відстрочці.

З-поміж респондентів, які заявили, що хочуть бачити Ігри у 2021 році, 31,1 відсотка вважають, що Олімпійські ігри мають бути спрощеними, зокрема - відбутися без глядачів, тоді як 15,2 відсотка підтримали повномасштабний формат події.

У телефонному опитуванні взяло участь загалом 1030 жителів столиці Японії.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start