Кандидат у губернатори Токіо дав передвиборчу обіцянку скасувати Олімпіаду-2021

Кандидат у губернатори Токіо дав передвиборчу обіцянку скасувати Олімпіаду-2021

Кандидат у губернатори Токіо дав передвиборчу обіцянку скасувати Олімпіаду-2021 Associated Press

Кандидат у губернатори столиці Японії, яка має прийняти Олімпіаду, Таро Ямамото пообіцяв скасувати Ігри в разі його обрання на посаду. Вибори відбудуться вже на початку липня.

Про це повідомляє Kyodonews. Колишній актор, лідер опозиційної партії Reiwa Shinsengumi Таро Ямамото 15 червня зареєстрував свою кандидатуру на посаду губернатора Токіо. Під час пресконференції 45-річний Ямамото заявив, що першим його розпорядженням після обрання на посаду стане скасування Олімпійських ігор у Токіо.

Він також пообіцяв надати всім жителям столиці підтримку в розмірі 100 000 єн (934 долари) як допомогу у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Вибори губернатора Токіо відбудуться 5 липня. Чинна губернаторка, 67-річна Юріко Койке, балотується на другий термін, утім, не має підтримки жодної партії. Таро Ямамото ж оцінює свої шанси на виборах, агітація яких розпочнеться з 18 червня, як "п'ятдесят на п'ятдесят".

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start