В Україні встановили антирекорд за кількістю госпіталізованих з COVID-19

В Україні встановили антирекорд за кількістю госпіталізованих з COVID-19

В Україні встановили антирекорд за кількістю госпіталізованих з COVID-19
. УНІАН

В Україні за добу госпіталізували 237 хворих на COVID-19. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що це "черговий антирекорд по госпіталізації".

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ, наразі госпіталізовано 4383 людини, з них 91 людина підключена до апарату ШВЛ. Усього госпіталізації потребували 11480 людей, підключення до апарату ШВЛ — 386 пацієнтів.

Напередодні міністр Степанов повідомив, що за останній місяць ситуація в країні значно погіршилася: якщо на кінець травня фіксувалося 300-400 лабораторно підтверджених випадків зараження на добу, то нині – 900-1000, втричі зросла кількість тих, кого госпіталізують.

Основна причина такого стану справ, за словами міністра, – нехтування правилами карантину. Зокрема, понаднормове перевезення людей у громадському транспорті, нехтування засобами індивідуального захисту, недотримання соціальної дистанції. Міністр наголосив, що Одещина є "яскравим прикладом того, що легковажне ставлення до правил призводить до стрімкого поширення коронавірусу".

Що відомо

  • В Україні за останню добу виявили ще 917 хворих на COVID-19. Через погіршення епідемічної ситуації у 13 областях можуть посилити карантин. Україна потрапила у перелік країн з високими темпами поширення COVID-19.
  • У світі підтверджено більше 9,9 мільйонів випадків COVID-19.
  • ВООЗ заявила, що ситуація з пандемією коронавірусу загалом у світі погіршується.
  • Президентка Центрального банку ЄС Крістіан Лагард вважає, що найгірший етап кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, лишився позаду, але повернення до попередніх економічних умов є малоймовірним.
  • Міжнародний валютний фонд погіршив свій прогноз глобального економічного зростання на поточний та наступний роки через пандемію коронавірусу.
На початок