У Краматорську розлилась водойма: затопило 30 вулиць

У Краматорську розлилась водойма: затопило 30 вулиць

Важливо
У Краматорську розлилась водойма: затопило 30 вулиць
Фото: Донецька ОВА

Близько 260 домовладінь на тридцяти вулицях підтоплені у Краматорській громаді Донецької області. В одному зі ставків прорвало шлюзВ перші години надзвичайної ситуації міська адміністрація повідомила про прорив дамби, але згодом уточнила, що зруйнований саме шлюз.. Конструкція не витримала напору води через паводок та велику кількість осадків в останні. Аби зупинити потік води, створюють загородження. Людям пропонують тимчасове житло.

Про це повідомив начальник Донецької обласної адміністрації Павло Кириленко.

"На одному зі ставків на околиці Краматорська частково зруйновано водоскидний шлюз, в результаті чого відбувається неконтрольоване скидання води. Вода прибуває", — повідомив Кириленко дані на 16:00 4 квітня.

Повінь у Краматорську 4 квітня
Фото: Донецька ОВА

Він додав, що на місці події працюють рятувальники ДСНС, комунальні служби та представники влади.

Повінь у Краматорську 4 квітня
Фото: Донецька ОВА

"Створюємо бетонне загородження та розчищаємо русло тамтешньої річки для мінімізації наслідків розливу, розселяємо людей із постраждалих будинків до тимчасового житла", — додав начальник ОВА.

Повінь у Краматорську: 30 вулиць підтоплені. На місці створюють бетонне загородження
Фото: Краматорська МВА/Telegram

У міській адміністрації повідомили, що підготували місця для тимчасового розміщення для тих, чиї будинки підтоплені через повінь.

"Пункти тимчасового розміщення забезпечені усіма речами першої необхідності, теплими речами та продуктами харчування", — йдеться у повідомленні МВА.

Звернутись по допомогу можна за телефоном: +38 099 099 15 05.

Що відомо про затоплення вулиць у Краматорську

Про надзвичайну ситуацію міська військова адміністрація повідомила зранку 4 квітня. Як розповіли місцеві жителі, вода піднялась в одному зі ставків в селищі Городещино на околицях Краматорська. З водойми вода потекла по вулицях, а також піднявся рівень води у річках Бичок та Торець. За словами місцевих, вулиці затоплені водою, течією позносило теплиці, вулики, забори та різні господарські споруди.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок