Опалювальний сезон у Києві завершать за умови стабільного потепління — Кличко

Опалювальний сезон у Києві завершать за умови стабільного потепління — Кличко

Опалювальний сезон у Києві завершать за умови стабільного потепління — Кличко
Фото: Уніан

У столиці опалення вимикатимуть за умови стабільного потепління. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на мера Віталія Кличка.

Зазначається, що протягом тижня зберігатиметься достатньо прохолодна погода і вночі ще очікується мінусова температура. Тож, враховуючи, що система теплопостачання Києва досить інертна, її не можна буде ввімкнути за один день після відключення.

За словами мера, оскільки будинки охолоджуються досить швидко, то зважатимуть на погоду, аби вимкнення опалення було синхронним стабільному потеплінню. І щоб киянам було комфортно, особливо у закладах соціальної сфери.

"Якщо ж вимкнути опалення, коли на вулиці прохолодно, люди догріватимуться електроприладами, що спричинить ризик аварійності та перевантаження мережі",— каже Кличко.

Мер Києва також зауважив, що можливо, опалювальний сезон у столиці завершать раніше 15 квітня.

Що відомо про підготовку до опалювального сезону 2022-2023

У Києві 20 жовтня стартував опалювальний сезон. Щоб підключити усі будинки до тепла необхідно було щонайменше тиждень. Теплі батареї в оселях мали зменшити навантаження на електромережу, оскільки кияни менше включали кондиціонери і електрообігрівачі.

7 жовтня у Києві розпочався опалювальний сезон для закладів соціальної сфери – столичних лікарень, шкіл, дитсадків та інших установ сфери. Підключали об’єкти до тепла індивідуально — за заявками їх керівників. Керівники цих закладів самостійно визначали доцільність чи недоцільність увімкнення тепла. Щоб, з одного боку, забезпечити комфорт перебування в приміщеннях, а з іншого – не витрачати дарма тепло

23 вересня у Києві понад 90% житлових будинків, які обслуговуються муніципальними керуючими компаніями, отримали акти готовності до роботи взимку.

У межах підготовки до опалювального сезону у вересні "Київтеплоенерго" збільшило до 38 кількість аварійно-відновлювальних бригад. Аварійники працюють цілодобово у всіх районах Києва. Наразі виявлено та усунуто понад 2200 пошкоджень тепломереж. У середньому аварійні бригади ліквідовують до 50 пошкоджень за добу.

Кличко запевнив, що незважаючи на воєнний стан, кияни будуть забезпечені необхідними послугами взимку.

Читайте також

В Україні шість областей закінчують опалювальний сезон

"Київтеплоенерго" отримало річний запас промислової солі від USAID для стабільної роботи мереж

Вибір редакції

На початок