Більшість київських будинків готові до опалювального сезону — КМДА

Більшість київських будинків готові до опалювального сезону — КМДА

Більшість київських будинків готові до опалювального сезону — КМДА
Фото: Уніан

У Києві понад 90% житлових будинків, які обслуговуються муніципальними керуючими компаніями, отримали акти готовності до роботи взимку. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"У Києві різноманітний житловий фонд, багато будівель старої забудови, однак усі без винятку мешканці повинні бути з теплом цієї зими. Будинки різних категорій та різної проблематики – це наша зона відповідальності без винятків. Маємо діяти в єдиній злагодженій системі координат з усіма, аби в цей нелегкий період пройти опалювальний сезон надійно та з необхідними послугами",— сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Зазначається, що будинки ЖБК і ОСББ мають пришвидшити роботу, оскільки їхній рівень отримання актів нині недостатній. Будинки повинні бути готові запустити теплоносії, а комунальні служби цілодобово мають бути готовими усувати аварійні ситуації.

Що відомо

  • У межах підготовки до опалювального сезону "Київтеплоенерго" збільшило до 38 кількість аварійно-відновлювальних бригад. Аварійники працюють цілодобово у всіх районах Києва. Наразі виявлено та усунуто понад 2200 пошкоджень тепломереж. У середньому аварійні бригади ліквідовують до 50 пошкоджень за добу.
  • Кличко запевнив, що незважаючи на воєнний стан, кияни будуть забезпечені необхідними послугами взимку.
  • У Києві планують придбати пересувні мобільні котельні. Вони стануть резервним джерелом теплопостачання на випадок позаштатних ситуацій під час опалювального сезону.
  • Київ готується до опалювального сезону — накопичує запаси резервного палива і закуповує генератори. Проводяться обстеження усіх мереж життєзабезпечення, зокрема мереж електропостачання, які повинні працювати без збоїв в умовах підвищеного навантаження, щоб люди за необхідності використовували електрообігрівачі. ТЕЦ забезпечені резервним пальним.

Читайте також

Купуйте теплий одяг та ковдри – Кличко про опалювальний сезон у столиці

Столиця України готується до наступного опалювального сезону в посиленому режимі — Кличко

На початок