Київ розпочинає опалювальний сезон. Які об'єкти підключать у першу чергу

Київ розпочинає опалювальний сезон. Які об'єкти підключать у першу чергу

Київ розпочинає опалювальний сезон. Які об'єкти підключать у першу чергу
ФОТО: Unsplash

Сьогодні Київ розпочинає опалювальний сезон для закладів соціальної сфери – столичних лікарень, шкіл, дитсадків та інших установ сфери. Таке рішення сьогодні ухвалила Рада оборони міста. Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

"Підключатимуть об’єкти до тепла індивідуально — за заявками їх керівників. Керівники цих закладів самостійно визначатимуть доцільність чи поки недоцільність увімкнення тепла. Щоб, з одного боку, забезпечити комфорт перебування в приміщеннях, а з іншого – не витрачати дарма тепло",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що більшість закладів соціальної інфраструктури оснащені індивідуальними тепловими пунктами, що дозволяють регулювати постачання тепла та максимально ефективно використовувати енергоносії.

Стосовно житлових будинків, за словами Кличка, міська влада орієнтуватиметься на погодні умови, аби рішення про початок підключення тепла було виваженим та раціональним.

Що відомо

  • У Києві понад 90% житлових будинків, які обслуговуються муніципальними керуючими компаніями, отримали акти готовності до роботи взимку, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.
  • У межах підготовки до опалювального сезону "Київтеплоенерго" збільшило до 38 кількість аварійно-відновлювальних бригад. Аварійники працюють цілодобово у всіх районах Києва. Наразі виявлено та усунуто понад 2200 пошкоджень тепломереж. У середньому аварійні бригади ліквідовують до 50 пошкоджень за добу.
  • Кличко запевнив, що незважаючи на воєнний стан, кияни будуть забезпечені необхідними послугами взимку.
  • У Києві планують придбати пересувні мобільні котельні. Вони стануть резервним джерелом теплопостачання на випадок позаштатних ситуацій під час опалювального сезону.

Читайте також

Прораховуємо різні сценарії. Кличко розповів, як Київ готується до опалювального сезону

У КМДА розповіли, як уникнути перевантаження електромереж взимку

Київщина на 98% готова до опалювального сезону — Кулеба ЕКСКЛЮЗИВНО

Вибір редакції

На початок