На Донеччині школи мистецтв втратили 95% учнів — дані ОДА

На Донеччині школи мистецтв втратили 95% учнів — дані ОДА

На Донеччині школи мистецтв втратили 95% учнів — дані ОДА
Зруйнована обстрілами та пожежами будівля художньої школи Архіпа Куінджи в Маріуполі. Фото: Художня школа Архипа Куїнджі

В Донецькій області через бойові дії в школах мистецтв навчається лише 5% дітей, якщо порівнювати з тією кількістю, що була до повномасштабного вторгнення.

Такі дані під час візиту міністра культури до Краматорська та Костянтинівки озвучила начальниця управління культури та туризму Донецької ОДА Вікторія Точена.

"До війни в нас працювали 49 шкіл мистецтв, навчалися понад 102 тисячі дітей. На сьогодні відновили свою роботу онлайн 25 шкіл мистецтв і навчаються 5 тисяч дітей", — розповіла Точена.

Що відомо про мистецькі заклади Донеччини

Маріупольська художня школа імені Архипа Куїнджі, будівля якої повністю знищена російськими окупантами, відновлює свою роботу у Львові.

У Львові, Дніпрі, Одесі та Кропивницькому проходять заняття Маріупольської школи мистецтв імені Архипа Куїнджі, також є дистанційне навчання. До вторгнення там опановували основи мистецтва понад 300 учнів, наразі будівля школи у Маріуполі зруйнована росіянами, роботи зберегти не вдалося.

Читайте також

Скільки будинків пошкоджені у Бахмуті за місяць: дані міськради

За останню партію "Артемсолі" виручили понад 58 млн гривень на безпілотники для розвідників

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок