Завершилось опитування про покращення роботи застосунку "Київ Цифровий"

Завершилось опитування про покращення роботи застосунку "Київ Цифровий"

Завершилось опитування про покращення роботи застосунку "Київ Цифровий"
Мобільний додаток "Київ Цифровий". Фото: Юрій Свиридюк / Суспільне

Завершилось опитування у застосунку "Київ Цифровий" щодо користування сервісами та покращень, на які чекають користувачі. Результати допоможуть визначити подальший напрям розвитку додатка.

Про це повідомив заступник голови КМДА, керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич. Він нагадав, що опитування було створене, щоб дізнатися реальний стан користування сервісами й оцінити потреби в оновленнях.

У голосуванні взяли участь 27 тисяч людей, найактивнішими були користувачі віком від 25 до 34 років.

За результатами опитування, найважливішими для користувачів є сповіщення про зміну роботи громадського транспорту та перекриття доріг.

40% респондентів вважають, що не всі водії сплачують за паркування через те, що інспектори замало штрафують за це порушення. Понад 70% користувачів підтримують евакуацію авто, які порушили правила паркування.

49,5% опитаних відкривають сервіс "Рух транспорту" щоразу, коли планують поїздку громадським транспортом.

Серед сервісів, які користувачі хочуть бачити у застосунку "Київ Цифровий" 18,6% проголосували за безготівкову оплату в маршрутках та 14% —за корисні мапи, які можна відкривати без доступу до інтернету.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада 2022 року Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

У січні у застосунку "Київ Цифровий" з'явилася нова функція: заявка до контактного центру Києва 1551. Також в оновленому застосунку "Київ Цифровий" можна купити QR-квитки на електричку і переглянути актуальний розклад руху київського метро.

У лютому серед користувачів міського застосунку стартувало опитування щодо найменування трьох скверів, площі та моста, які не мають офіційної назви у столиці.

Нове опитування у додатку "Київ Цифровий" щодо електронних сервісів столиці оголосили на початку березня.

Читайте також

Заступник голови КМДА з питань цифровізації — про "Київ Цифровий", петиції та зв’язок в укриттях

Третина киян перейшли на українську під час війни: результати опитування у застосунку "Київ Цифровий"

Вибір редакції

На початок