Які сервіси додати: у "Київ Цифровий" триває опитування про додаток

Які сервіси додати: у "Київ Цифровий" триває опитування про додаток

Які сервіси додати: у "Київ Цифровий" триває опитування про додаток
Мобільний додаток "Київ Цифровий". Фото: Юрій Свиридюк / Суспільне

У додатку "Київ Цифровий" проходить опитування щодо електронних сервісів столиці. Про це повідомив заступник голови КМДА і керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич.

За його словами, відгуки користувачів є основою для змін та оновлень цифрових сервісів.

"На основі звернень користувачів у службу підтримки, ми сформували ключові питання, що допоможуть обрати подальший вектор розвитку", — зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Олег Половинко.

За два роки у службу підтримки звернулось 130 тисяч користувачів із пропозиціями покращень та нововведень. На їх основі у застосунку вже впровадили можливість переглядати маршрут та графік транспорту онлайн, безконтактно оплачувати проїзд у всіх видах муніципального транспорту, замінили паперові квитки на електронні та запустили англомовну версію застосунку.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Читайте також

Штучний інтелект "передбачив" нові функції "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" допомагатиме силам ППО

На початок