Хмельницькі спортсмени купили авто для ЗСУ

Хмельницькі спортсмени купили авто для ЗСУ

Хмельницькі спортсмени купили авто для ЗСУ
Фото: Суспільне Хмельницький

На позашляховик вартістю 200 тисяч гривень для військової частини Хмельниччини, бійці якої сьогодні, 24 березня, вирушають на передову, зібрали гроші тренери Хмельницької третьої дитячо-юнацької школи, спортсмени та їхні батьки. Гроші збирали кілька місяців на спортивних заходах.

Про це Суспільному розповіла директорка школи Олеся Закуренко.

Ключі від позашляховика, на який збирали гроші в Хмельницькій третій спортивній школі вихованки відділення художньої гімнастики, передали військовому однієї з частин Хмельниччини. На капот та двері дівчата наклеїли емблеми своєї спортивної школи — на згадку про них. Кіра Кейко каже, що особисто задонатила понад 200 гривень на цей автомобіль.

"Я дуже дякую нашим військовим, нашим Збройним силам України за те, що вони дають змогу займатися в такий час", — сказала дівчина.

Ключі від позашляховика передали військовому.
Ключі від позашляховика передали військовому. Фото: Суспільне Хмельницький

На позашляховик тренери, спортсмени та батьки збирали 200 тисяч гривень впродовж трьох місяців, розповідає директорка спортивної школи Олеся Закуренко: "Це була одна із таких, здається, нереальних ініціатив — зібрати на автомобіль. Але все-таки ми спробували. Ми провели серію благодійних заходів. Це були спортивні заходи, в яких брали участь також батьки".

За словами Олесі Закуренко, найменші суми — з кишенькових грошей — донатили діти. Найбільшу суму — 100 тисяч гривень — пожертвував батько вихованців спортивної школи відділення тенісу.

"Його троє дітей займаються в нашій школі, і він нам доклав всю необхідну суму", — розповіла директорка спортивної школи.

Автівка повнопривідна й обладнана спеціально для військових.
Автівка повнопривідна й обладнана спеціально для військових. Фото: Суспільне Хмельницький

Купували позашляховик волонтери, каже Віталій Підгайчук. Саме їм спортсмени передали кошти.

"Вони дуже активні, вони дуже мотивовані, вони дуже свідомі. Вони розуміють, що навіть будь-який захід, який в них відбувається, це можливість зібрати кошти для ЗСУ", — сказав Віталій Підгайчук.

З його слів, саме тоді отримали черговий запит від військових на таку автівку.

"Це хмельничани, вони зараз перебувають в найгарячіших точках фронту і буквально сьогодні ми доставимо цей автомобіль до них. Я думаю, максимум завтра зранку він вже буде на тому місці, де він виконуватиме бойові завдання. Ми його придбали за кордоном, привезли, пофарбували, підготували, доукомплектували, зробили все так, як потрібно військовим. Щоб він там їм лише допомагав", — говорить волонтер.

На капот та двері діти наклеїли емблеми своєї спортивної школи.
На капот та двері діти наклеїли емблеми своєї спортивної школи. Фото: Суспільне Хмельницький

Віталій Підгайчук каже, що цей позашляховик повнопривідний, зі спеціальною гумою для пересіченої місцевості, в машині є вогнегасник та все необхідне.

"До п’яти тисяч доларів все разом обійшлось, з урахуванням усіх тих витрат, оформлень тощо. Досить складно зараз купити в гарному стані повнопривідний автомобіль", — говорить Віталій.

Крім автомобіля, спортсмени передали військовим свої малюнки, їхні батьки та тренери — продуктові подарунки: каву, чай, печиво.

Читайте також

  • Хмельницькі волонтерки готують сухпайки для ЗСУ
  • У Хмельницькому рік працює центр видачі гуманітарної допомоги. Чи змінилась кількість відвідувачів
  • Хмельницькі волонтери продають розписані шоломи й гільзи

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок