Кучер сказав, коли відкриють диспансер радіаційного захисту для COVID-хворих

Кучер сказав, коли відкриють диспансер радіаційного захисту для COVID-хворих

Кучер сказав, коли відкриють диспансер радіаційного захисту для COVID-хворих

Харківський обласний диспансер радіаційного захисту розпочне приймати хворих на коронавірус попри спротив чорнобильців.

Про це в прямому ефірі програми "Тема дня" на Суспільному заявив голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

"Я з усією повагою ставлюся до цих людей, які дійсно зробили величезний вклад, щоб ми з вами тут розмовляли, але їх поведінка зараз заслуговує певного аналізу", — сказав Кучер.

"Завтра-післязавтра, точно до понеділка лікарня розпочне приймати COVID-хворих. Єдине, що мене тримало, це збентеженість і напруженість лікарів Чорнобильської лікарні. Вони хотіли звільнятися, розвертатися. На сьогоднішній день все ж таки стабілізувалася ситуація з приводу реакції лікарів", — повідомив голова ОДА.

"Більше того ми вже переговорили з певними групами — які це будуть лікарі я не буду повідомляти — у випадку, якщо щось таке відбудеться, якщо масово покинуть місця роботи, то ми зможемо посилити Чорнобильську лікарню", — сказав Кучер.

Щодо того, які лікарні у подальшому відкриватимуть, в тому числі для сортування пацієнтів, Кучер сказав: "Тоді вже будемо розпочинати, щоб на сортування приймали і міські лікарні. Скоріше за все, це буде 17 лікарня".

На питання, чи є в цьому питанні розуміння мера Харкова Геннадія Кернеса, Кучер відповів: "Поки що я все ж таки сподіваюсь, що Харківський міський голова, а також його команда почули нас".

Він сказав, що попросив своїх підлеглих оновити графік: "Я вимушений буду його показати всім людям, скільки хворіє за останні два-три тижні, де хворіють і яка динаміка".

Що відомо

Автори: Віта Дубовик, Валерія Гецко

Вибір редакції

На початок