Тернопільщина бере участь у всеукраїнському проєкті "Мандруй Україною"

Тернопільщина бере участь у всеукраїнському проєкті "Мандруй Україною"

Тернопільщина бере участь у всеукраїнському проєкті "Мандруй Україною"

На Тернопільщині долучилися до всеукраїнського проєкту Держагентства з туризму "Мандруй Україною", який стартував 12 червня. Про це повідомили в обласному управлінні туризму. Проєкт підтримало і Суспільне Тернопіль.

"Перспектива туризму зараз в тому, щоб пропагувати все, що є поблизу нас. Адже в туристів поменшало коштів, бо під час карантину не тільки ціла галузь просіла, а й кожна людина має втрати. І ми очікуємо, що дистанція відвідування об'єктів – це в межах 100 кілометрів", – розповідає начальник управління туризму Ростислав Яцків.

За словами Яцківа, проєкт "Мандруй Україною" – це, передусім, інфопроєкт. Зайшовши за хештегом #МандруйУкраїною , мандрівник отримує промоальбом. У ньому – світлини, інформація та враження про туристичні місцини України:

"Якщо ми дивимося на Тернопіль, то «сто км плюс» - це поїздка в Заліщики, у печеру Вертеба чи в Монастирок або в бік Борщева чи Дністра. Також є Джуринський водоспад, який є цікавим. Щось ближче – це є Бережанщина, Теребовлянщина, Збаражчина", – каже Яцків.

Участь у проєкті беруть усі охочі, хто мандрує і ділиться своїми враженнями.

Нагадаємо, проєкт "Мандруй Україною" розпочали 12 червня з ініціативи Державного агентства розвитку туризму України. Про це повідомила його пресслужба у Facebook

16 червня до проєкту також долучилися українські зірки. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики в Facebook.

"До челенджу вже приєдналися Олександр Пономарьов, Дмитро Комаров, Катерина Осадча, Оля Полякова, Олексій Потапенко, Марія Єфросиніна, Дмитро Монатик, Макс Барських, Євген Клопотенко, Міла Єрємєєва, Настя Каменських, Світлана Тарабарова та гурт "БЕZ ОБМЕЖЕНЬ", – йдеться в дописі.

Проєкт підтримало і Суспільне Тернопіль. Відеоролики також поширили з хештегом #МандруйУкраїною.

Що відомо:

На початок