Тернопільщина туристична долучається до проєкту від VISIT Ukraine

Тернопільщина туристична долучається до проєкту від VISIT Ukraine

Тернопільщина туристична долучається до проєкту від VISIT Ukraine
Тернопільщина туристична

Тернопільське обласне управління туризму візьме участь у проєкті від VISIT Ukraine. Для цього готують відеоролики хронометражем 1-1,5 хвилини про привабливі туристичні місцини області. Про це розповів начальник обласного управління туризму Ростислав Яцків.

"Ми маємо готових 15 роликів. Вони показують природні, сакральні та історико-архітектурні пам'ятки. Зараз ці ролики презентуємо на інтернет-платформах. Виберемо кілька, щоб доєднатись до проєкту Discover Ukraine Now. Це можливість популяризувати нашу туристичну галузь".

Також обласне управління туризму, заохочуючи мандрувати Тернопіллям, презентує на своїй сторінці у Facebook "Тернопільщина туристична" не лише відеоролики про архітектурні та природні пам'ятки, онлайн-платформи, онлайн-карти, а й 3D-тури.

Таких 3D-турів підготували вже три: Кременецький замок, Червоногородський замок та печера Вертеба. Усі ці віртуальні тури розробив киянин Сергій Присяжний.

"У нас є крутий 3D-тур Вертебою. Будь-який користувач може віртуально оглянути печеру, яка розташована біля села Більче-Золоте Борщівського району та позиціонується як єдиний в Україні підземний музей. Більше того - це єдиний підземний музей трипільської культури, дослідження якого проводяться і до цього часу.

Цією неймовірною печерою можна мандрувати разом з дітьми. Діти самі можуть це робити, замість того, щоб грати ігри в телефонах. Адже в цьому 3D-турі дитина пізнає нове, мандрує печерою, вибирає самостійно, куди їй рухатися в підземеллі, натискаючи всього лишень комп'ютерною мишкою на кільця-сліди в підземеллі", - розповів Ростислав Яцків.

Що відомо:

VISIT Ukraine - це Національний інформаційно-довідковий туристичний портал. Про Україну - Куди поїхати - Що подивитись - Діловий туризм. Проекти Visit Ukraine від Національної туристичної організації України.

На початок