У Києві проведуть семінар для ветеранів, які займатимуться реабілітацією побратимів

У Києві проведуть семінар для ветеранів, які займатимуться реабілітацією побратимів

У Києві проведуть семінар для ветеранів, які займатимуться реабілітацією побратимів
Тренінг у Києві щодо реабілітації ветеранів від ізраїльської організації Brothers for Life, 13 грудня 2022 р. Фото: Марина Хонда/Facebook

У суботу, 18 березня, у Київському міському центрі допомоги учасникам АТО проведуть семінар для ветеранів, які хочуть займатися реабілітацією побратимів та отримати навички інструкторів з надання первинної психологічної допомоги.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

Спікером семінару "Первинна реабілітація та нормалізація після зони бойових дій" буде Борис Сигал — представник ізраїльської організації Brothers for Life. Вона вже 16 років займається комплексною реабілітацією ветеранів за принципом "рівний-рівному", зазначила Марина Хонда.

За її словами, Борис Сигал понад 10 років служив в армії Ізраїлю та брав участь у бойових діях. "Усе те, з чим стикаються ветерани після повернення з фронту, він відчув на собі, і зараз допомагає іншим якомога швидше реінтегруватися до цивільного життя", — зауважила заступниця голови КМДА.

Що відомо про підтримку ветеранів у Києві

У Києві створили міську координаційну раду з питань реінтеграції та підтримки захисників та членів їх сімей. Вона об'єднає зусилля депутатів Київради, підприємців і організацій у питанні соціальної захисту військових.

Київ продовжує реалізовувати проєкти реабілітації та реінтеграції ветеранів, аби якнайшвидше повернути їх до мирного життя. У цьому допомагає досвід ізраїльської організації Brothers for Life. З реабілітацією ветеранів Києву також допомагає Польща.

У Києві приймають заявки на безкоштовні курси для ветеранів, які прагнуть опанувати нову професію в ІТ-сфері.

В Україні запровадять інститут менторства для ветеранів війни та членів їх родин. Як повідомила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна, фахівці допомагатимуть ветеранам долати бюрократію і спрощувати умови отримання послуг.

Читайте також

Більш ніж половина ветеранів хочуть мати власний бізнес — опитування

На початок