Більш ніж половина ветеранів хочуть мати власний бізнес — опитування

Більш ніж половина ветеранів хочуть мати власний бізнес — опитування

Ветеран у тренажерній залі
Ветеран війни з міста Черкаси. Суспільне: Черкаси

В Україні 63,6% ветеранів і тих, хто зараз служить у лавах Збройних сил України хочуть відкривати власну справу.

Про це повідомляє Український ветеранський фонд у Facebook.

"63,6% ветеранів хочуть мати власний бізнес. Спираючись на цю цифру, у квітні цього року ми розпочинаємо нову хвилю фінансової підтримки ветеранів-підприємців", — йдеться в повідомленні.

За результатами опитування, яке провів Український ветеранський фонд, 6,2% ветеранів вже мають власну справу. Ще 15,1% не хочуть займатись підприємництвом, а 15,1% прагнуть бути найманими працівниками.

"Водночас 64% респондентів хочуть відкривати власну справу. І це вагома цифра, яка підтверджує, що ми рухаємось у правильному напрямку", — йдеться в повідомленні Фонду.

В межах підтримки підприємницького руху серед ветеранів Фонд вже надав мікро- і макрофінансування 190 різноманітним бізнесам. Ветерани отримали від 500 тис. грн до 1 млн грн на розвиток підприємницької діяльності.

"Ветерани отримали від 500 тисяч до одного мільйона гривень на розвиток підприємницької діяльності. Бізнеси були різноманітні – книжкові видавництва, виготовлення молочної продукції, м’ясних продуктів, агродрони, вивезення сміття тощо", — повідомляє Український ветеранський фонд

Зокрема, Фонд фінансово підтримав 190 різноманітних бізнесів ветеранів.

Там також нагадали, що і досі триває програма мікропідтримки бізнесу ветеранів і родин загиблих захисників і захисниць.

"Підприємці можуть отримати 20 тисяч гривень на товар для бізнесу", — йдеться в повідомленні.

Опитування "Потреби ветеранів" проводилось Українським ветеранським фондом анонімно в онлайн форматі серед ветеранів та діючих військовослужбовців в період з 6 по 12 лютого 2023 року. В опитуванні взяли участь 1247 респондентів віком від 18 років.

За прогнозами Міністерства у справах ветеранів, після війни в Україні налічуватиметься близько 3 млн ветеранів. Наразі Мінветеранів активно працює над запровадженням механізму переходу від військової кар’єри до цивільного життя.

Читайте також

В Україні створять Інститут менторства для ветеранів

У столиці відкриють оновлений простір для підтримки захисників Veteran Hub

На початок