В Україні створять Інститут менторства для ветеранів

В Україні створять Інститут менторства для ветеранів

В Україні створять Інститут менторства для ветеранів
Юлія Лапутіна на засіданні. Фото: Мінветеранів

В Україні запровадять інститут менторстваМентор — джерело інформації та відповідей на питання, які у вас виникають. Він — провідник у світ експертизи, якої у вас може не бути. Роль ментора можна порівняти з Google у сфері вашого професійного розвитку: він дає відповіді, знаходить потрібну для вас інформацію, але не може використати її замість вас. для ветеранів війни та членів їх родин. Про це написала у Telegram Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Інститут менторства включатиме майже десять тисяч ветеранів.

"Держава має підготуватися, щоб зустріти своїх захисників і захисниць з війни. Ми знаємо, що на місцях відбувається багато бюрократичних процесів, з якими стикаються ветерани і ветеранки, коли повертаються до цивільного життя. Тож, ми анонсуємо створення у системі Міністерства у справах ветеранів України структуру менторів для ветеранів, таку собі армію ветеранських менторів", — сказала Юлія Лапутіна в ефірі національного телемарафону.

За її словами працюватиме принцип "рівний – рівному", коли фахівці допомагатимуть ветеранам долати бюрократію, інформувати, спрощувати умови отримання послуг, а за потреби навіть ходити з ветеранами за усіма довідками.

Вона підкреслила, що даний проект підтримано урядом і прем’єр-міністром України. Реалізовуватимуть його фахівці Міністерства спільно з органами місцевого самоврядування.

"Щоб у кожній громаді була людина, яка опікуватиметься певною кількістю ветеранів. Ми маємо створити умови, щоб після перемоги наші захисники та захисниці могли якісно повертатися до цивільного життя", — зазначила Юлія Лапутіна.

Також Юлія Лапутіна анонсувала брифінг на цю тему, який відбудеться вже на наступному тижні. До обговорення долучаться ветерани та громадські організації. Про його проведення буде додатково повідомлено на інформаційних ресурсах Мінветеранів.

Читайте також

Ветеран російсько-української війни Роман Янко з Коломиї отримав допомогу на розвиток власної справи

У столиці відкриють оновлений простір для підтримки захисників Veteran Hub

На початок