На Великдень в Івано-Франківській області можуть змінити тривалість комендантської години

На Великдень в Івано-Франківській області можуть змінити тривалість комендантської години

На Великдень в Івано-Франківській області можуть змінити тривалість комендантської години
Фото ілюстративне: Pexels

На Великдень на Івано-Франківщині можуть змінити тривалість комендантської години. Про це в ефірі радіо "Західний Полюс" повідомив голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків.

"Я думаю, тривалість буде зміщена, як і на різдвяні свята. Зараз комендантська година триває з 23:00 до 5:00. Це рішення залежатиме від безпекової ситуації й інших речей", — каже Руслан Марцінків.

З його слів, на Раді оборони області обговорювали питання зміни тривалості комендантської години, проте рішення не ухвалили.

"Я підтримував, щоб комендантську годину змістити на годину — з 24:00 до 5:00. У сусідніх областях вже так є, а в Закарпатті її взагалі немає. Правоохоронці були категорично проти. Рішення ухвалює Рада оборони, тобто це — більше повноваження цивільної військової адміністрації, бо рішення ухвалюють на цілу область, а не окремо по містах", — каже голова громади.

Що відомо

Комендантську годину на території Івано-Франківської області запровадили 25 лютого. Вона тривала з 22:00 до 7:00.

З 11 квітня комендантська година на території області тривала з 22:00 до 6:00. 10 травня її тривалість скоротили ще на годину — з 23:00 до 5:00.

В Івано-Франківській області на період новорічних та різдвяних свят тривалість комендантського часу скоротили на одну годину.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок