"До тисячі гривень за зміну": у Рівному знову шукають водіїв автобусів. Які причини

"До тисячі гривень за зміну": у Рівному знову шукають водіїв автобусів. Які причини

"До тисячі гривень за зміну": у Рівному знову шукають водіїв автобусів. Які причини
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному через нестачу водіїв на автобуси департамент інфраструктури та благоустрою продовжив пошук кермувальників. Вперше міськрада опублікувала оголошення про набір на початку 2023 року, у березні це зробили повторно. Начальник управління транспорту і зв'язку Василь Сливка розповів Суспільному, у чому складність пошуку та скільки водіїв бракує.

У Рівному шукають водіїв категорії D, бажано зі стажем. За словами Василя Сливки, перевізники готові платити водіям "до тисячі гривень за зміну". В основному набирають водіїв на великогабаритні автобуси.

Раніше департамент інфраструктури і благоустрою оголошував про пошук водіїв громадського транспорту, за два місяці потреба у водіях залишилася.

"За декілька місяців змінилося мало. Все одно у нас нестача водіїв. Ми готові набирати їх на постійну основу. На сьогодні у нас недостача водіїв майже на 50% транспорту. Вони працюють з одним водієм, а мають працювати з двома. До нас дзвонять, на сайт заходять, запрошуємо, проводимо бесіди, вже декілька чоловіків прийняли на роботу. У нас є замовлення від перевізників, вони готові брати на різні маршрути", — зазначив начальник управління транспорту і зв'язку.

Проблеми з нестачею водіїв почалася ще під час пандемії, а під час повномасштабного вторгнення частина кермувальників пішли служити у ЗСУ, наголосив Василь Сливка:

"Коли почалася пандемія, тоді транспорт зупинився, хто з водіїв виїхав, хто почав шукати іншу роботу і так далі. Потім призов пішов, багато водіїв забрали до лав ЗСУ. Але також і є інші обставини, через які не хочуть працевлаштовуватися на роботу. Потрібно у військкоматі отримати дозвіл, а йти у військкомат не хочуть. Ця проблема дуже нагальна і велика на сьогодні".

Читайте також

  • "Приходимо, щоб нагрітися": в ОВА пояснили, як довго працюватимуть на Рівненщині пункти незламності
  • На Рівненщині посадовиця шахраювала з оплатою клієнтів за адмінпослуги. У поліції розповіли, як працювала схема
  • "Радощі і жалі" Анни Вітрук: рівненська художниця презентувала роботи, написані за рік війни
  • "Бажання красиво одягнутися було в усіх": що носили рівняни століття тому

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок