Військових Тараса й Ольгу Мельстерів з Кропивницького посмертно нагородили орденами "За мужність"

Військових Тараса й Ольгу Мельстерів з Кропивницького посмертно нагородили орденами "За мужність"

Військових Тараса й Ольгу Мельстерів з Кропивницького посмертно нагородили орденами "За мужність"
Колаж: Суспільне Кропивницький

Подружжя військових Тараса й Ольгу Мельстерів з Кропивницького посмертно відзначили державними нагородами. Указ оприлюднили на сайті Офісу Президента України.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдата Ольгу Мельстер й солдата Тараса Мельстера посмертно нагородили орденами "За мужність" III ступеня.

Подружжя Тарас і Ольга Мельстери після вторгнення Росії вдвох пішли захищати Україну. До повномасштабної війни Тарас Мельстер був програмістом, Ольга працювала кондитеркою. Служили в одній військовій частині. Загинули 21 червня 2022 року біля селища Борівське Луганської області. З подружжям прощалися в Кропивницькому 27 червня. Поховали військових на Далекосхідному кладовищі.

Що відомо

  • Як 31-річні чоловік з дружиною, які не мали військового досвіду, вирішили стати на захист країни та чи допомагає робота в гуманітарному центрі притупити біль втрати дітей – мама Ольги Мельстер, виконавча директорка громадської організації “Територія успіху” Інга Дуднік розповіла в інтерв’ю Суспільному.
  • У Кіровоградському центрі матері та дитини оновили ігрову кімнату в пам'ять про загиблу на війні Ольгу Мельстер. Зробили це завдяки благодійній допомозі мами Ольги, кропивничанки Інги Дуднік.
  • Орден "За мужність" I, II, III ступеня – державна нагорода України, орден, який надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

Читайте також

  • Психологічно стійких та вмотивованих. У терцентрах Кіровоградщини відбирають кандидатів до військових закладів
  • За місяць записалися понад 300 людей. У Кропивницькому почали навчати добровольців штурмової бригади поліції "Лють"
  • "Бувало, вертався з фронту босий, бо дарував взуття бійцю на блокпосту". Військовий капелан з Кіровоградщини Павло Царевський їздить на фронт з 2014 року
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок