Намагався заволодіти землею вартістю майже 27 млн грн. У Києві судитимуть експосадовця

Намагався заволодіти землею вартістю майже 27 млн грн. У Києві судитимуть експосадовця

Намагався заволодіти землею вартістю майже 27 млн грн. У Києві судитимуть експосадовця
Фото: Уніан

Оболонська окружна прокуратура Києва скерували до суду обвинувачення стосовно ексдиректора товариства. Його підозрюють у шахрайському заволодінні землями рекреаційного призначення. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Зазначається, що земельна ділянка, яка знаходиться у Пущі-Водиці, належить дитячому оздоровчому табору і є комунальною власністю. Її площа 4 га, а вартість майже 27 млн грн.

Намагався заволодіти землею вартістю майже 27 млн грн. У Києві судитимуть експосадовця
Земельна ділянка, на якій збиралися звести котеджне містечко Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Слідство встановило, що тодішній директор одного із товариств, разом зі спільниками, замість реконструкції раніше придбаного дитячого оздоровчого табору, збиралися збудувати клубне містечко із 34 окремими котеджами. Будівництво та введення в експлуатацію дозволило б підозрюваним заволодіти вказаними землями.

"На етапі початку будівництва клубного містечка незаконні дії було припинено, недобудовані об’єкти нерухомості та земельна ділянка за рішенням суду передані в управління АРМАНаціональне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів , та на вказані об’єкти накладено арешт",— йдеться у повідомленні.

Намагався заволодіти землею вартістю майже 27 млн грн. У Києві судитимуть експосадовця
Територія, на якій збиралися звести котеджне містечко Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Висновки будівельно-технічної експертизи підтвердили версію слідства щодо проведення нового будівництва без дотримання цільового призначення земельної ділянки,— зауважили в прокуратурі.

За ч. 2 ст. 15Замах на вчинення кримінального правопорушення є закінченим, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення кримінального правопорушення до кінця, але кримінальне правопорушення не було закінчено з причин, які не залежали від її волі., ч. 4 ст. 190 ШахрайствоКримінального кодексу України підозрюваним загрожує позбавлення волі до 12 років із конфіскацією майна.

Що відомо про повернення земельних ділянок у власність громад у Києві та області

Київська міська прокуратура відстояла у касаційному суді право киян на земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Дніпро, що розташовується у Гідропарку на пляжі "Золотий" на острові Венеціанський.

Господарський суд Києва розірвав договір оренди та зобов’язав товариство повернути місту земельну ділянку на Оболоні площею понад пів гектара та вартістю 24 мільйони гривень.

Київській громаді повернули землі на "Жуковому острові" площею понад 3 гектари, які хотіли забудувати. Їхня загальна вартість — 45 мільйонів гривень.

У Києві хотіли незаконно приватизувати Оболонський острів розміром 147,7 тисяч м² поруч із парком "Наталка". Правоохоронці розслідували можливе незаконне привласнення причалів, дамб та острова разом із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Білоцерківська прокуратура через суд вимагає повернути державі земельну ділянку лісового фонду площею понад 28 га вартістю понад 1,9 млрд грн. Вона незаконно зареєстрована на приватне товариство.

Господарський суд Київської області скасував рішення про державну реєстрацію прав на земельні ділянки Фастівщини, вартість яких понад 900 мільйонів гривень. Їх повернули державі, а саме Київській облдержадміністрації.

Київська обласна прокуратура повернула державі земельну ділянку, яка належить до природно-заповідного фонду Національного природного парку "Голосіївський". Ділянка вартістю понад 6 млн грн знаходиться на території Біличанського лісу.

Читайте також

"Будемо відстоювати права до кінця". Представники УПЦ (МП) про вимогу звільнити приміщення Лаври

Заробляли щомісяця майже 2 млн гривень у Києві та області. Правоохоронці викрили 2 нарколабораторії

СБУ підтвердила особу загиблого героя України, РФ обстріляла бригаду енергетиків на Херсонщині. 383 день війни. Онлайн

На початок