На Київщині ділянка лісу вартістю понад 6 млн грн повернулася у власність держави

На Київщині ділянка лісу вартістю понад 6 млн грн повернулася у власність держави

На Київщині ділянка лісу вартістю понад 6 млн грн повернулася у власність держави
Фото: Уніан (ілюстративне)

Київська обласна прокуратура повернула державі земельну ділянку, яка належить до природно-заповідного фонду Національного природного парку "Голосіївський". Ділянка вартістю понад 6 млн грн знаходиться на території Біличанського лісу. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що суд визнав недійсними правовстановлюючі документи на право приватної власності на ділянку лісового фонду площею 0,15 га. Тож ділянка вартістю 6 млн грн повертається у власність держави.

"Прокурори довели, що Коцюбинська селищна рада попри вимоги законодавства та за відсутності дозволу Кабінету Міністрів України на вилучення землі, передала її у приватну власність фізичній особі",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про повернення земельних ділянок у власність громад у Києві та області

Білоцерківська прокуратура через суд вимагає повернути державі земельну ділянку лісового фонду площею понад 28 га вартістю понад 1,9 млрд грн. Вона незаконно зареєстрована на приватне товариство.

Господарський суд Київської області скасував рішення про державну реєстрацію прав на земельні ділянки Фастівщини, вартість яких понад 900 мільйонів гривень. Їх повернули державі, а саме Київській облдержадміністрації.

Київська міська прокуратура відстояла у касаційному суді право киян на земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Дніпро, що розташовується у Гідропарку на пляжі "Золотий" на острові Венеціанський.

Господарський суд Києва розірвав договір оренди та зобов’язав товариство повернути місту земельну ділянку на Оболоні площею понад пів гектара та вартістю 24 мільйони гривень.

Київській громаді повернули землі на "Жуковому острові" площею понад 3 гектари, які хотіли забудувати. Їхня загальна вартість — 45 мільйонів гривень.

У Києві хотіли незаконно приватизувати Оболонський острів розміром 147,7 тисяч м² поруч із парком "Наталка". Правоохоронці розслідували можливе незаконне привласнення причалів, дамб та острова разом із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Читайте також

Під Києвом викрили оборудку із незаконного привласнення землі Міноборони

Знищення "Мрії": СБУ повідомила про підозру екскерівникам ДП "Антонов"

На Київщині закрили майже 50 нелегальних ігрових залів

На початок