Пригожин, ймовірно, буде змушений зменшити масштаб операцій в Україні — британська розвідка

Пригожин, ймовірно, буде змушений зменшити масштаб операцій в Україні — британська розвідка

Центр ПВК "Вагнера" у Санкт-Петербурзі
Центр ПВК "Вагнера" у Санкт-Петербурзі. Фото: Associated Press

В останні тижні власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин втратив доступ до вербування в’язнів і тепер буде змушений зменшити масштаб операцій "Вагнера" в Україні. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

"Останніми тижнями власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, ймовірно, втратив доступ до вербування в російських в'язницях через його безперервні суперечки з керівництвом російського Міноборони. Швидше за все, Пригожин спрямовує зусилля з вербування на вільних громадян Росії", — йдеться у звіті.

Зазначається, що з початку березня 2023 року "Вагнер" створив центри для вербування в спортивних клубах щонайменше в 40 містах по всій Росії.

Крім того, останніми днями вербувальники "Вагнера" в масках також проводили "профорієнтаційні" бесіди в московських середніх школах, розповсюджуючи анкети "заява молодого воїна", щоб зібрати контактні дані зацікавлених учнів.

"Близько половини в’язнів, яких "Вагнер" уже відправив в Україну, ймовірно, стали втратами, і нові ініціативи навряд чи компенсують втрату вербування засуджених. Якщо заборона триватиме, Пригожин, ймовірно, буде змушений зменшити масштаб або інтенсивність операцій "Вагнера в Україні", — зазначили у військовій розвідці.

Читайте також

СБУ підтвердила особу загиблого героя України, Росія шукає країни, де придбати зброю. 383 день війни. Онлайн

Путін може зробити Пригожина "цапом-відбувайлом" за провали РФ у війні — ISW

На початок