Як у Костянтинівському центрі обліку бездомних допомагають переселенцям

Як у Костянтинівському центрі обліку бездомних допомагають переселенцям

Як у Костянтинівському центрі обліку бездомних допомагають переселенцям
Фото: Суспільне Донбас

П'ятнадцять переселенців з Бахмута та Часів Яру знайшли прихисток у Костянтинівському центрі обліку бездомних осіб. Яку допомогу надають в центрі — розповіла директорка Костянтинівської міського "Центру обліку бездомних осіб" Ольга Красікова.

В міському центрі обліку бездомних осіб наразі живуть переселенці з Бахмута, Часів Яру та чотири бездомні людини з Костянтинівки.

За потреби в центрі безплатно надають продукти, одяг, засоби гігієни та медичну допомогу. Крім того, в ньому можна залишитися жити, для цього в центрі облаштовані спальні місця, є кухня та душова, пральна машина.

Переселенка з Бахмута Олена мешкає в центрі вже півтора місяці. "Нас тут живе п'ятеро. Ми як одна родина. Я люблю готувати. Сама готую на всіх, всі задоволені", — розповіла жінка.

Вона потрапила сюди з місцевої лікарні, куди її з осколковими пораненнями з Бахмута вивезли військові. "Я йшла вулицею та зазнала мінно-вибухової травми. П'ять уламків, три — оперували у Бахмуті, у військовому шпиталі. Три витягували, а два на виліт вийшли", — згадує про поранення жінка.

"Ми приймаємо людей, які самі зібралися з речами, їх вивезли волонтери, самі виїхали або вивезла поліція, або яких привезли в лікарню з пораненнями. За положенням, у нас повинно бути 20 ліжок, але у зв’язку з критичними ситуаціями, які були в 14-му ми приймали 59 осіб", — розповіла директорка центру.

Також за бажання всім, хто живе у центрі допомагають евакуюватися в більш безпечні регіони.

Читайте також

Евакуація з Донеччини: яке тимчасове житло пропонують переселенцям і кого можуть прийняти

Де в Дніпрі є місця в шелтерах для переселенців з Донеччини та Луганщини

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок