"Підстав для звільнення керівниці міського управління освіти немає", – голова Кіровоградської ОВА

"Підстав для звільнення керівниці міського управління освіти немає", – голова Кіровоградської ОВА

"Підстав для звільнення керівниці міського управління освіти немає", – голова Кіровоградської ОВА
Фото: Суспільне Кропивницький

Підстав для звільнення з посади керівниці Кропивницького управління освіти Лариси Костенко немає. Про це під час пресконференції сказав голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

Андрій Райкович сказав, що знає про петицію, яку зареєстрували на сайті міської ради Кропивницького, з вимогою звільнити Ларису Костенко. Він порадив керівниці управління освіти "зробити адміністративні висновки й звернути увагу на зауваження батьків" та сказав, що більше його турбує ситуація в освіті у місті Світловодськ.

"У Світловодську діти не навчаються очно. Коли депутати на сесії ухвалили рішення, щоб школи працювали лише онлайн, то міський голова не проявив своє право накласти вето. Я не піддаю сумніву думки батьків, депутатів, вчителів, але очільник міста має бути готовим до того, коли питання треба поставити ребром. Хоч одна школа, але вона повинна була у Світловодську працювати офлайн", – вважає Андрій Райкович.

Що відомо

Дві петиції протилежного змісту про роботу керівниці управління освіти міста Лариси Костенко зареєстрували 19 та 25 січня. Керівниця громадської організації "Батьківська рада Кропивницького" Олена Бринза вважає претензії, які викладені в першій петиції, обґрунтованими, а створення другої петиції – про подяку – "штучною".

22 лютого у міській раді Кропивницького ухвалили рішення щодо петиції про звільнення керівниці управління освіти. Депутатська комісія з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту рекомендувала:

  • доручити міському управлінню з питань запобігання та виявлення корупції;
  • перевірити викладену в петиції інформацію та повідомити її авторку Любов Скрипниченко;
  • звільнити директора Новомиколаївської гімназії;
  • заступнику міського голови Сергію Колодяжному раз на пів року влаштовувати брифінги щодо розвитку освіти міста;
  • направити у школи листи з інформацією, що директори закладів мають право самостійно призначати та звільняти з роботи працівників без погодження з начальником управління освіти.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок