На війні з РФ загинули бійці з шести громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули бійці з шести громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули бійці з шести громад Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

8 березня Суспільному стало відомо про загибель семи бійців з Бобринецької та Новгородківської громад Кропивницького району, Онуфріївської та Світловодської громад Олександрійського району, Новомиргородської громади Новоукраїнського району та Підвисоцької громади Голованівського району Кіровоградської області.

8 березня у селі Червона Долина Бобринецької громади та місті Бобринець Кропивницького району попрощалися з 24-річним Віталієм Рубцовим, в громаді оголосили День жалоби. Про це написав голова громади Леонід Кравченко. Боєць загинув біля Мар’їнки на Донеччині 2 березня.

втрати Кіровоградщини 8 березня
Віталій Рубцов. Фото: Facebook Леоніда Кравченка

Голова Підвисоцької громади Голованівського району Віктор Лозінський написав про загибель на війні з РФ Михайла Чабана, 1993 року народження, із села Покотилове та Олександра Сліпоконя, 1990 року народження, із села Нерубайка. Старший солдат, розвідник-сапер загону спецпризначення Михайло Чабан загинув під час виконання бойового завдання біля селища Олександрівка Мар'їнського району Донецької області, Олександр Сліпоконь загинув 5 березня під час виконання бойового завдання біля селища Новоселівка Донецької області. Про дату, час та місце прощання з бійцями повідомлять додатково.

втрати Кіровоградщини 8 березня
Михайло Чабан (ліворуч) та Олександр Сліпоконь (праворуч). Фото: Facebook Віктора Лозінського

6 березня від поранень, отриманих внаслідок артилерійського обстрілу під Бахмутом Донецької області, який відбувся 2 березня, у військовому шпиталі помер 26-річний Іван Заміховський із села Велика Чечеліївка Новгородківської громади Кропивницького району. Це інформація від голови громади Олександра Сириці. Загиблий був випускником Кропивницького інженерного коледжу.

втрати Кіровоградщини 8 березня
Іван Заміховський. Фото: Facebook Кропивницького інженерного фахового коледжа ЦНТУ

Голова Новомиргородської громади Новоукраїнського району Ігор Забажан написав про загибель на війні з РФ Віталія Садчикова. Попрощалися з бійцем 8 березня у Новомиргороді, в громаді оголосили День жалоби.

втрати Кіровоградщини 8 березня
Віталій Садчиков. Фото: Facebook Ігоря Забажана

6 березня біля села Кам’янське Запорізької області загинув старший солдат Дмитро Довгопол, 1999 року народження, із селища Онуфріївка Олександрійського району. Це інформація від голови громади Віталія Берези. Про дату, час та місце прощання з бійцями повідомлять додатково.

втрати Кіровоградщини 8 березня
Дмитро Довгопол. Фото: Facebook Онуфріївської селищної ради

9 березня у місті Світловодськ Олександрійського району прощатимуться з Олександром Іванушком, 1982 року народження. Про це написав голова громади Андрій Маліцький. За його інформацією, мобілізований 19 червня 2022 року боєць загинув 4 березня 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу біля Бахмута на Донеччині.

втрати Кіровоградщини 8 березня
Олександр Іванушко. Фото: Facebook Андрія Маліцького

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок