Жителі Луганщини для в'їзду на територію РФ мають заповнити міграційну картку

Жителі Луганщини для в'їзду на територію РФ мають заповнити міграційну картку

Жителі Луганщини для в'їзду на територію РФ мають заповнити міграційну картку
. Луганськ, 28 вересня 2022. Фото: АР

Жителі окупованої Луганщини на кордоні з РФ мають заповнити міграційну картку аби в'їхати в Росію.

Про це повідомила пресслужба Луганської обласної військової адміністрації

За інформацією Луганської ОВА, на кордоні між так званою "ЛНР" та РФ російські митники перевіряють у людей транспорт, документи та останні переміщення. Через це на кордоні створюють великі черги.

"Обов’язковою до заповнення при в’їзді в РФ є міграційна картка. Тобто, жителі так званої "ЛНР" досі сприймаються як іноземні громадяни", — зауважили в Луганській ОВА.

Що відомом про ситуацію на окупованій Луганщині

  • Жителі окупованих Станиці Луганської, Старобільська та Рубіжного Луганської області не можуть вільно пересуватися між населеними пунктами, якщо не мають паспорта громадянина Російської Федерації.
  • Паспорти, які оформлюють люди на тимчасово окупованій території Луганської області, відрізняються від тих, які видають у РФ. З цими паспортами люди не можуть отримувати певні послуги.
  • Примусова паспортизація триває: на Луганщині окупанти організували виїзні прийоми документів
  • У Сватівських районах Луганської області окупанти відключили банкомати, через що люди не можуть отримати пенсії та соціальні виплати.
  • На окупованих територіях Донеччини та Луганщини окупанти планують побудувати шість "всеросійських" підприємств з переробки та розміщення твердих комунальних відходів.
  • На тимчасово окупованих територіях Луганської області у місцевих фермерів масово псується врожай літо-осінь 2022 року.
  • В окупованому Сєвєродонецьку ціни на харчі вдвічі більші ніж в інших населених пунктах області. У місті працює лише два великих магазини.
  • Для проведення так званих медичних оглядів українських дітей на окупованій Луганщині окупанти виділили майже 1,5 мільярда рублів. Вони планують "оглянути" щонайменше 220 тисяч дітей.
  • На частині окупованої території Луганщини зник мобільний зв'язок. Окупаційна адміністрація пояснює це нібито аварією на магістральних лініях.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок