Жителі деяких окупованих міст Луганщини не можуть їздити в інші населені пункти без паспортів РФ — ОВА

Жителі деяких окупованих міст Луганщини не можуть їздити в інші населені пункти без паспортів РФ — ОВА

Жителі деяких окупованих міст Луганщини не можуть їздити в інші населені пункти без паспортів РФ — ОВА
. Фото: Andriy Dubchak

Жителі окупованих Станиці Луганської, Старобільська та Рубіжного Луганської області не можуть вільно пересуватися між населеними пунктами, якщо не мають паспорта громадянина Російської Федерації.

Про це повідомили в Луганській обласній військовій адміністрації.

Також зазначили, що у Новопскові та Білокуракиному окупанти проводять "чергові рейди". У Новопскові вони перекрили деякі вулиці.

"Ходять по домівках, перевіряють телефони, наявність чи відсутність паспорта РФ, розпитують про "неблагонадійних родичів" — тих, що служать в ЗСУ, або евакуювалися в безпечні регіони України чи країни ЄС", — заявили у військовій адміністрації.

Що відомо про паспортизацію на окупованій Луганщині

  • Паспорти, які оформлюють люди на тимчасово окупованій території Луганської області, відрізняються від тих, які видають у РФ. З цими паспортами люди не можуть отримувати певні послуги.
  • Примусова паспортизація триває: на Луганщині окупанти організували виїзні прийоми документів
  • У Сватівських районах Луганської області окупанти відключили банкомати, через що люди не можуть отримати пенсії та соціальні виплати.
  • На окупованих територіях Донеччини та Луганщини окупанти планують побудувати шість "всеросійських" підприємств з переробки та розміщення твердих комунальних відходів.
  • На тимчасово окупованих територіях Луганської області у місцевих фермерів масово псується врожай літо-осінь 2022 року.
  • В окупованому Сєвєродонецьку ціни на харчі вдвічі більші ніж в інших населених пунктах області. У місті працює лише два великих магазини.
  • Для проведення так званих медичних оглядів українських дітей на окупованій Луганщині окупанти виділили майже 1,5 мільярда рублів. Вони планують "оглянути" щонайменше 220 тисяч дітей.
  • На частині окупованої території Луганщини зник мобільний зв'язок. Окупаційна адміністрація пояснює це нібито аварією на магістральних лініях.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок