У Сєвєродонецьку ціни на харчі вдвічі більші ніж в решті населених пунктів окупованої Луганщини

У Сєвєродонецьку ціни на харчі вдвічі більші ніж в решті населених пунктів окупованої Луганщини

У Сєвєродонецьку ціни на харчі вдвічі більші ніж в решті населених пунктів окупованої Луганщини
. Луганщина 25 серпня. Фото: Telegram/ Сергія Гайдая

В окупованому Сєвєродонецьку ціни на харчі вдвічі більші ніж в інших населених пунктах області. У місті працює лише два великих магазини.

Про це повідомила пресслужба Луганської обласної військової адміністрації.

"Гроші, у переважній більшості, є лише в бюджетників-колаборантів та отримувачів пільг й пенсій. Втім, все, що можна з’їсти і не отруїтися, коштує в два рази дорожче, ніж у середньому по захопленому регіоні. Важко навіть дозволити собі щось колись повсякденне", — повідомили в Луганській ОВА.

Також у лютому жителі міста отримали платіжки за електрику. Як повідомили в пресслужбі, раніше окупаційна влада обіцяла не нараховувати плату за електрику та газ до 1 березня споживачам, у яких не було централізованого опалення.

"Але в лютому платіжки почали надходити. Як жаліються сєвєродончани, суми в січневих платіжках за електропостачання – космічні. На одну квартиру – до 5 тисяч рублів. Звісно, завершення лютого ніхто не чекав – нарахували авансом. Ще приблизно стільки ж", — зазначили у повідомленні.

Що відомо про ситуацію на Луганщні

  • В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області вчителі не проводять уроків для учнів у школах та не організували дистанційне навчання.
  • Для проведення так званих медичних оглядів українських дітей на окупованій Луганщині окупанти виділили майже 1,5 мільярда рублів. Вони планують "оглянути" щонайменше 220 тисяч дітей.
  • На частині окупованої території Луганщини зник мобільний зв'язок. Окупаційна адміністрація пояснює це нібито аварією на магістральних лініях.
  • На окупованій території Луганщини створили "комісії у справах неповнолітніх", які шукають дітей, що вчаться онлайн в українських школах.
  • На Луганщині окупанти продовжують примусову паспортизацію. Тепер за отримання паспорта РФ вони обіцяють пільгову іпотеку, але скористатись нею можна лише на окупованій території.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок