Іпотеку швидко не дадуть. Гайдай розказав особливості російських паспортів, виданих окупантами

Іпотеку швидко не дадуть. Гайдай розказав особливості російських паспортів, виданих окупантами

Іпотеку швидко не дадуть. Гайдай розказав особливості російських паспортів, виданих окупантами
Фото: УНІАН

Паспорти, які оформлюють люди на тимчасово окупованій території Луганської області, відрізняються від тих, які видають у РФ. З цими паспортами люди не можуть отримувати певні послуги. Про це розповів начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Насправді цей документ не являється таким самим рівнозначним, як і паспорт Росії який отримують росіяни. Деякі жителі Луганщини, які розібрались в цих нюансах і справді хотіли отримати паспорт РФ, навмисно їздили в Росію і там отримували", — повідомив Сергій Гайдай.

За словами Гайдая, російські установи відрізняють паспорти видані на окупованих територіях, по серіях паспортів, кодам, або по базі даних.

Гайдай додав, що на тимчасово окупованій території Луганщині, люди які вже отримали паспорт РФ, скаржилися на те, що не могли отримати певні послуги. "Їм відмовляли. І вони розуміють, що той хто отримав паспорт на території РФ, ці послуги надають. Наприклад, швидко отримати іпотеку", — розповів Сергій Гайдай.

Що відомо

  • Примусова паспортизація триває: на Луганщині окупанти організували виїзні прийоми документів
  • У Сватівських районах Луганської області окупанти відключили банкомати, через що люди не можуть отримати пенсії та соціальні виплати.
  • На окупованих територіях Донеччини та Луганщини окупанти планують побудувати шість "всеросійських" підприємств з переробки та розміщення твердих комунальних відходів.
  • На тимчасово окупованих територіях Луганської області у місцевих фермерів масово псується врожай літо-осінь 2022 року.
  • В окупованому Сєвєродонецьку ціни на харчі вдвічі більші ніж в інших населених пунктах області. У місті працює лише два великих магазини.
  • Для проведення так званих медичних оглядів українських дітей на окупованій Луганщині окупанти виділили майже 1,5 мільярда рублів. Вони планують "оглянути" щонайменше 220 тисяч дітей.
  • На частині окупованої території Луганщини зник мобільний зв'язок. Окупаційна адміністрація пояснює це нібито аварією на магістральних лініях.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок