Не відходити і посилюватися: Зеленський про рішення ставки щодо Бахмута

Не відходити і посилюватися: Зеленський про рішення ставки щодо Бахмута

Не відходити і посилюватися: Зеленський про рішення ставки щодо Бахмута
Володимир Зеленський, президент України. Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський провів 6 березня Ставку верховного головнокомандувача, під час якої головна увага була зосереджена на обороні Бахмута. Про це він заявив у вечірньому зверненні.

"Розглянули ситуацію на оперативних напрямках, у кожній ключовій точці боїв. Доповідали Головком, командувачі, розвідка. Була особлива доповідь щодо ситуації в Бахмуті, навколо міста і більш як годинна розмова. Фактично саме тема Бахмута стала основною для цієї ставки", — сказав президент.

Зеленський зазначив, що прямо поставив питання і командувачу "Хортиці" генералу Олександру Сирському, і Головнокомандувачу Валерію Залужному про те, якою вони бачать далі оборону на Бахмутському напрямку.

"Чи відійти, чи продовжувати оборону й посилюватись у місті. Обидва генерали відповіли: не відходити й посилюватися. І ця позиція була одноголосно підтримана Ставкою. Інших позицій не було, — сказав він.

За словами президента, він сказав Залужному знайти відповідні сили, щоб допомогти оборонцям Бахмута.

"Немає такої частинки України, щоб сказати, що від неї нібито можна відмовитись. Немає такого українського окопу, у якому стійкість і героїзм наших бійців були б нібито нецінними. Ми знищуємо окупанта всюди – всюди, де це дає результат для України. Бахмут дав і дає один із найбільших результатів за час цієї війни, за час усієї битви за Донбас. І я дякую кожному солдату, хто бʼється на цьому найскладнішому напрямку. Хто бʼється за всі частини нашої держави, на всіх напрямках", — зазначив Зеленський.

Читайте також

Російські війська навряд зможуть оточити Бахмут найближчим часом — ISW

Місто не оточене — Данілов про оборону Бахмута

На початок