У Курахівській громаді на Донеччині залишається 1300 дітей — керівник МВА

У Курахівській громаді на Донеччині залишається 1300 дітей — керівник МВА

У Курахівській громаді на Донеччині залишається 1300 дітей — керівник МВА
Наслідки обстрілів Курахового 28 січня. Фото: Facebook / Роман Падун

У Курахівській громаді на Донеччині залишається близько 1300 дітей, розповів Суспільному очільник Курахівської міської військової адміністрації Роман Падун.

"За нашою статистикою у громаді залишається 1300 дітей. Але ця цифра постійно змінюється, люди повертаються, коли немає інтенсивних обстрілів, і їдуть, коли обстріли армії РФ частішають", — розповів він.

За його словами, останні два дні кількість обстрілів зменшилась.

Він також повідомив, що найчастіше жителів Курахівської громади централізовано евакуюють на Черкащину, також багато людей їдуть у Кропивницьку та Рівненську області, хоча кожного дня курсує евакуаційний потяг Покровськ — Львів та до міста Дніпро.

Роман Падун розповів Суспільному, що до повномасштабного вторгнення у громаді жили понад 141 тисяча людей, нині залишилося близько 22 тисяч.

"Евакуація відбувається з початку повномасштабного вторгнення — починаючи з 6 березня ми почали централізовано вивозити людей у безпечні райони", — зазначив Роман Падун.

Як зазначив очільник Курахівської міської військової адміністрації, комунальні служби працюють в штатному режимі. Щоденно мешканцям доставляють питну воду, триває ліквідація результатів ворожих обстрілів. Екстрені служби відновлюють електропостачання, теплопостачання та Інтернет-зв’язок.

На запитання про те, чому частіше всього курахівчани відмовляються від евакуації, Роман Падун відповів: "всі наші люди вірять в перемогу, в ЗСУ. Також їм тяжко покинути свої домівки".

Читайте також

Прикордонники знищили п'ятьох російських військових поблизу Бахмута

Російські окупанти встановили блок-пости на виїзді з Маріуполя — радник мера

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок