Легендарного баскетболіста Кобі Браянта посмертно вшанували премією "Еммі"

Легендарного баскетболіста Кобі Браянта посмертно вшанували премією "Еммі"

Легендарного баскетболіста Кобі Браянта посмертно вшанували премією "Еммі" Associated Press

Колишньому баскетболісту "Лос-Анджелес Лейкерс" Кобі Браянту посмертно присудили регіональну нагороду "Еммі" від американської телевізійної компанії.

Про це повідомляє офіційний сайт премії "Еммі". Браянт отримав визнання від Комітету губернаторів Лос-Анджелеса за внесок у розвиток регіону, філантропію, натхнення для суспільства, яке поширюється за межі баскетбольного майданчика.

"Після кар'єри в НБА, Браянт продовжував мотивувати інших своїм ентузіазмом, цілеспрямованістю, доброчинністю в Лос-Анджелесі та Південній Каліфорнії. Став послом жіночого баскетболу, наставником молоді, підвищував обізнаність про проблему безпритульних у Лос-Анджелесі", – йдеться в повідомленні.

Премія губернаторів району Лос-Анджелеса буде вручена під час 72-ї церемонії Лос-Анджелес-Еммі, яка відбудеться 18 липня 2020 року.

Що відомо

  • 26 січня на території штату Каліфорнія розбився вертоліт, на борту якого перебував п'ятиразовий чемпіон НБА, 41-річний Кобі Браянт. З ним летіла 13-річна донька Джіанна та ще 7 осіб. Усі загинули.
  • Серед інших загиблих — партнерка Джіанни по баскетбольній команді на ім'я Алісса і її батько — 56-річний тренер з бейсболу в коледжі Оранж-Коста — Джон Альтобеллі.
  • Наприкінці травня колекціонер за значну суму продав на аукціоні чемпіонський перстень Кобі Браянта, який баскетболіст дарував матері.
  • У червні на стіні школи в Боснії та Герцеговині з'явився гігантський мурал, присвячений Кобі Браянту. Він був створеений за ініціативи місцевих баскетболістів.
  • Кобі Браянт є п'ятиразовим чемпіоном НБА у складі "Лейкерс", одним із найрезультативніших форвардів в історії баскетболу та дворазовим олімпійським чемпіоном.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start