Колекціонер продав чемпіонський перстень Кобі Браянта на аукціоні. Баскетболіст дарував його матері

Колекціонер продав чемпіонський перстень Кобі Браянта на аукціоні. Баскетболіст дарував його матері

Колекціонер продав чемпіонський перстень Кобі Браянта на аукціоні. Баскетболіст дарував його матері Associated Press

Перстень, який Кобі Браянт подарував своїй матері після свого першого чемпіонського сезону в НБА з "Лейкерс" 20 років тому, був проданий на аукціоні.

Приватний колекціонер продав один із двох перснів Кобі Браянта на аукціоні за 206 080 тисяч доларів США, повідомляє TMZ Sports.

Після свого першого чемпіонства в НБА, яке Браянт оформив разом із "Лейкерс" у сезоні 1999/2000 баскетболіст подарував батькам два однакових персні із золота та діамантів з гравіюванням.

Колекціонер продав чемпіонський перстень Кобі Браянта на аукціоні. Баскетболіст дарував його матеріGoldin

Колекціонер продав чемпіонський перстень Кобі Браянта на аукціоні. Баскетболіст дарував його матері

Після того, як Кобі посварився з батьками, його мати, Памела Браянт, намагалася продати ці персні. Баскетболіст спробував завадити продажу, утім, суд дозволив матері продати шість предметів, зокрема й два персні. У 2013 році їх придбав колекціонер, запеклий фанат "Лейкерс", за 280 тисяч доларів.

Тепер, після смерті легендарного гравця, колекціонер виставив один із перснів на продаж на аукціоні Goldin з початковою ставкою у 15 тисяч доларів, і після 20-ти пропозицій атрибут був проданий. Особу нового власника не розголошують.

Як припускає джерело, інший перстень, подарований "Мамбою" батькові, також може невдовзі піти "з молотка", навіть за більшу суму.

Що відомо

  • 26 січня на території штату Каліфорнія розбився вертоліт, на борту якого перебував п'ятиразовий чемпіон НБА, 41-річний Кобі Браянт. З ним летіла 13-річна донька Джіанна та ще 7 осіб. Усі загинули.
  • Серед інших загиблих — партнерка Джіанни по баскетбольній команді на ім'я Алісса і її батько — 56-річний тренер з бейсболу в коледжі Оранж-Коста — Джон Альтобеллі.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start