Летіли на гру доньки: стали відомі нові подробиці смерті Кобі Браянта

Летіли на гру доньки: стали відомі нові подробиці смерті Кобі Браянта

Летіли на гру доньки: стали відомі нові подробиці смерті Кобі Браянта NBA

На борту гелікоптера, в якому розбився баскетболіст Кобі Браянт, було 9 осіб, зокрема його 13-річна дочка Джіанна. Усі вони летіли на її гру.

"Легенда баскетболу Кобі Браянт був одним із 9 людей, які загинули внаслідок падіння вертольота у престижному південному каліфорнійському районі Калабасас. Разом із Браянтом загинула і його 13-річна дочка", — цитує ABCNews комісара Національної баскетбольної асоціації Адама Сільвера.

Згідно з повідомленням, серед інших загиблих — партнерка Джіанни по баскетбольній команді на ім'я Алісса та її батько — 56-річний тренер з бейсболу в коледжі Оранж-Коста — Джон Альтобеллі.

Як пише Fox6, Алісса і Джіанна разом грали за команду Спортивної академії Мамба і летіли на гру.

Як відомо:

  • Один із найвидатніших баскетболістів усіх часів Кобі Браянт, який виступав за "Лос-Анджелес Лейкерс" в американській НБА, розбився на смерть в результаті краху гелікоптера.
  • Авіакатастрофа сталася в місті Калабасас, що в штаті Каліфорнія. 41-річний Браянт перебував на борту власного вертольота Sikorsky S-76.
  • Дружини Ванесси на борту не було. У подружжя, крім Джіанни, ще троє доньок, наймолодша з яких народилася лише в червні минулого року.
Категорії