На стіні школи у Боснії з'явився гігантський мурал, присвячений Кобі Браянту

На стіні школи у Боснії з'явився гігантський мурал, присвячений Кобі Браянту

На стіні школи у Боснії з'явився гігантський мурал, присвячений Кобі Браянту Twitter

За ініціативи місцевих мешканців на стіні школи північної Боснії зобразили легендарного баскетболіста "Лейкерс" Кобі Браянта, який загинув у авіакатастрофі.

Художник Дені Бозіч розпочав роботу над створенням мурала ще в лютому, але через пандемію коронавірусу роботи призупинилися, тому готове зображення Браянта прикрасило школу лише в червні, пише Reuters. Мурал має висоту 6 метрів та є 12 метрів завширшки.

"Кобі був легендою баскетболу, спортсменом, який заслуговує на сучасний пам’ятник 21 століття", – прокоментував автор зображення.

Ініціатива віддати належне Браянту, п'ятикратному чемпіону НБА та дворазовому олімпійському чемпіону, належала групі місцевих баскетболістів.

На муралі "Чорний Мамба" зображений у футболці "Лейкерс", він готується зробити кидок на тлі блакитного неба та хмар.

Що відомо:

  • 26 січня на території штату Каліфорнія розбився вертоліт, на борту якого перебував п'ятиразовий чемпіон НБА, 41-річний Кобі Браянт. З ним летіла 13-річна донька Джіанна та ще 7 осіб. Усі загинули.
  • Серед інших загиблих — партнерка Джіанни по баскетбольній команді на ім'я Алісса і її батько — 56-річний тренер з бейсболу в коледжі Оранж-Коста — Джон Альтобеллі.
  • Наприкінці травня колекціонер за значну суму продав на аукціоні чемпіонський перстень Кобі Браянта, який баскетболіст дарував матері.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start