Протягом місяця у Києві відновлять 6 пошкоджених війною житлових будинків — Кличко

Протягом місяця у Києві відновлять 6 пошкоджених війною житлових будинків — Кличко

Протягом місяця у Києві відновлять 6 пошкоджених війною житлових будинків — Кличко
Рятувальники демонтують аварійні фасади будинку після обстрілів у Дарницькому районі, Київ. Фото: КМДА

У Києві відремонтовано 11 житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок обстрілів військами Росії. Протягом найближчого місяця завершать відновлювальні роботи ще в 6 багатоповерхівках. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив столичний голова Віталій Кличко.

Загалом, за його словами, через російську військову агресію у Києві було зруйновано або пошкоджено близько 400 житлових будинків.

"Кількість зруйнованих і пошкоджених будинків у нашому місті, попри те, що лінія фронту біля нас не проходить, страшна цифра. Наразі у Києві зруйновано або пошкоджено близько 800 будинків, 417 із них – це житлові будинки. 17 — мали дуже великі пошкодження", — зазначив Кличко.

Що відомо про відновлення пошкоджених внаслідок обстрілів будинків Києва

У травні минулого року мер столиці Віталій Кличко розповів, що внаслідок російської агресії у Києві пошкоджено 390 будівель. Із них 222 – багатоквартирні будинки, 75 закладів освіти, 17 закладів охорони здоров’я, 11 закладів культури. Влітку місто почало відновлювальні роботи 11 житлових будинків, які зазнали найбільших руйнувань унаслідок обстрілів військ РФ.

Загалом на відновлювальні роботи столиця виділила з резервного фонду міського бюджету майже 600 мільйонів гривень. Іще 200 мільйонів надав уряд. Також Кабмін виділив 36,9 млн гривень для ліквідації наслідків ракетних обстрілів Києва, які сталися 10 жовтня 2022 року, та відновлення пошкоджених культурних об’єктів столиці.

У листопаді минулого року у Подільському та Святошинському районах завершили відновлювальні роботи у двох багатоповерхівках, пошкоджених унаслідок російських обстрілів. Ремонт 27-поверхового житлового будинку на проспекті Лобановського, 6А, в який 26 лютого влучила російська ракета, завершать навесні 2023 року.

Зруйнований дроном будинок по вулиці Жилянській у Києві не може бути відновлений. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Читайте також

У київській підземці з'являться наскрізні вагони

На початок