В ОВА розповіли, скільки волинських школярів перебувають за кордоном

В ОВА розповіли, скільки волинських школярів перебувають за кордоном

Станом на 21 лютого за кордоном перебувають 7 468 волинських школярів та 636 учнів закладів професійної освіти. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації під час наради з освітянами.

На початку повномасштабного вторгнення за кордон виїхали понад 24 тисячі учнів. 17 тисяч із них згодом повернулися на Волинь.

Водночас зазначають в ОВА, в області з'явилися нові учні. В освітніх закладах Волині навчаються 2 513 дітей із числа внутрішньо переміщених осіб. Із них 362 дитини відвідують дошкільні заклади. У закладах загальної середньої освіти навчається 2 151 учень, закладах професійно-технічної та фахової передвищої освіти навчаються по 55 дітей, вищу освіту здобувають 133 студенти.

Що відомо

  • Станом на вересень 2022-го за межами України перебували більш як 3 500 учнів загальноосвітніх шкіл Луцької громади та 188 вчителів.
  • 21 лютого у військовій адміністрації повідомили, що 22-24 лютого радять перейти на дистанційну форму навчання усім освітнім закладам області.
  • 22 лютого перша віцепрем'єр-міністерка Юлія Свириденко на брифінгу після засідання Комітету постійних представників країн ЄС розповіла, що зараз у Європі перебувають 4,6 млн українців.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок