Уряд призначив двох нових заступників Міністра оборони

Уряд призначив двох нових заступників Міністра оборони

Уряд призначив двох нових заступників Міністра оборони
Засновник волонтерського руху "Повернись живим" Віталій Дейнега, фото: УНІАН

Кабінет міністрів України сьогодні 21 лютого призначив Віталія Дейнегу заступником Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, а Андрія Шевченка — заступником з питань євроінтеграції.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Також він зазначив, що було погоджено звільнення Сергія Шурабури з посади голови Вознесенської районної державної адміністрації Миколаївської області.

14 лютого Кабмін також призначив нового першого заступника міністра оборони. Ним став генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Раніше Міністр оборони України Олексій Резніков анонсував нові призначення у відомстві. До цього Резніков повідомив, що Міноборони планує перезавантаження антикорупційного управління та запровадження механізму громадського контролю.

Сам Резніков 15 лютого заявив, що президент Володимир Зеленський попросив його залишитися на нинішній посаді після корупційного скандалу у Міноборони щодо ймовірного розкрадання коштів на закупівлях харчів для ЗСУ.

Що відомо про Віталія Дейнегу

Віталій Дейнега — засновник благодійного фонду "Повернись живим", волонтер та громадський діяч. Вищу освіту здобув у КПІ на факультеті прикладної математики.

У 2022 році заснував проєкт Ukrainian Witness, що займається фільмуванням злочинів росіян під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Читайте також: "Ця пропозиція старша за скандал з яйцями". Дейнега прокоментував можливе призначення заступником міністра оборони

У Facebook Дейнега прокоментував своє призначення і зазначив, що потребуватиме кадрового посилення.

"Для початку дуже потрібен сильний HR або компанія яка надає відповідні послуги. Треба перебрати весь персонал і переписати штатну структуру. Точно можу сказати що потрібні сильні менеджери, люди з досвідом державного управління, юристи та просто люди які гарно розуміють як працює державний апарат та ЗСУ", — написав він.

Крім того, Дейнега заявив, що перше своє інтерв'ю дасть Соні Кошкіній через 100 днів після призначення — 1 червня. До того жодних коментарів новопризначений заступник не даватиме.

Що відомо про Андрія Шевченка

Андрій Шевченко призначений заступником Міністра оборони України
Політик, дипломат та журналіст Андрій Шевченко, фото: УНІАН

Андрій Шевченко — громадський діяч, політик, дипломат та журналіст. З 2015 до 2021 року був Надзвичайним і Повноважним Послом України у Канаді. З 2017 до 2021 року також представляв Україну в Міжнародній організації цивільної авіації. Володар Премії свободи слова від "Репортерів без кордонів".

Андрій Шевченко був одним з ініціаторів хвилі журналістських протестів в Україні після запровадження цензури за президенства Кучми. Крім того, він є одним з лідерів ініціативи щодо утворення в Україні суспільного мовлення.

На початок