UNITED24 спільно з "Артемсіль" випустили 100 тисяч символічних пачок солі

UNITED24 спільно з "Артемсіль" випустили 100 тисяч символічних пачок солі

UNITED24 спільно з "Артемсіль" випустили 100 тисяч символічних пачок солі
Фото: u24.gov.ua

Фандрайзингова платформа UNITED24 спільно з "Артемсіль" випустили 100 тисяч символічних пачок солі, а за отримані з продажу кошти закуплять дрони-камікадзе для ГУР. Про це у Telegram 21 лютого повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Ілюстрацію для упаковки спеціальної партії "Артемсолі" створив відомий український дизайнер Артем Гусєв — тут слово "Сіль" замінене на "Міць", а кам'яна квітка — на тризуб.

"Влітку 2022 року "Артемсіль" зникла з супермаркетів. Причина – російські обстріли міста Соледар, в якому її добували. Окупанти знищили цехи, обладнання, будівлі. Але соледарська сіль вціліла", — зазначив він.

Він також нагадав, що через російські обстріли в шахтах Соледара вперше з часів Другої світової війни перестали видобувати сіль.

"На сьогодні нам вдалося знайти 20 тонн "Артемсолі". Ми розділили їх на 100 000 символічних пачок. (...) Вартість пачки зі спеціальної партії — 500 гривень", — йдеться на сайті ініціативи.

На аукціоні розіграють сценарій серіалу "Спіймати Кайдаша" з підписом Наталки Ворожбит

Увесь прибуток — 465 гривень з кожної пачки — буде направлений на формування нового ударного угрупування дронів-камікадзе для ГУР.

"Щоб усі українські міста були звільнені від окупантів якомога швидше", — додають у UNITED24.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок