Журнал TIME помістив на обкладинку фотографію з мешканцями села Ягідне

Журнал TIME помістив на обкладинку фотографію з мешканцями села Ягідне

Журнал TIME помістив на обкладинку фотографію з мешканцями села Ягідне
Фото: TIME/Facebook

Журнал TIME розмістив на обкладинці фотографію мешканців села Ягідне, зроблену в підвалі місцевої школи, де росіяни утримували людей упродовж майже місяця, до свого відступу 30 березня 2022 року. Повідомлення про це зʼявилося в соцмережах 15 лютого.

Авторка цього фото — мешканка села Ольга Меняйло, яка вела щоденник під час примусового перебування у підвалі.

У цьому ж номері розмістили репортаж журналістки Світлани Ославської про те, що довелося пережити мешканцям Ягідного на Чернігівщині після того, як село окупували російські військові.

"Там не просто трагедії і жахи, а конкретні дії — як-от розстріл людей під час похорону, приниження, все — від того, як годували макаронами на дизелі, до поводження з дітьми", — написала у Facebook співзасновниця The Reckoning Project, редакторка і журналістка Наталя Гуменюк.

Публікація у TIME містить фото й відеорепортаж, які зробили учасники цього проєкту.

У квітні 2022 року Суспільне теж публікувало репортаж зі звільненого села Ягідне.

Журнал TIME опублікував на обкладинці фотографію з мешканцями села Ягідне
Понад 300 людей тримали в підвалі школи, зрідка дозволяючи вийти на вулицю. ФОТО: учасників подій

Раніше журнал TIME неодноразово присвячував обкладинки Україні. Наприклад:

  • У березні 2022 року обкладинці видання написали українською слова президента Володимира Зеленського, які він проголосив під час промови в Європарламенті 1 березня: "Життя переможе смерть, а світ – темряву".
  • У травні на обкладинці розмістили інтерактивне зображення 5-річної дівчинки Валерії з Кривого Рогу, яка була змушена тікати від війни.
  • У вересні Time присвятило головний матеріал та обкладинку головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному.
  • У грудні 2022 року журнал вийшов з обкладинкою з портретом українського президента і заголовком "Людина року: Володимир Зеленський і Дух України".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок