МКІП видаватиме дозволи на будівництво в історичних ареалах Києва

МКІП видаватиме дозволи на будівництво в історичних ареалах Києва

МКІП видаватиме дозволи на будівництво в історичних ареалах Києва
Знесення будинку Уткіна у Києві, квітень 2021 р. Фото: Дар’я Кінша/Суспільне

МКІП видаватиме дозволи на будівництво в історичних ареалах Києва, що допоможе зупинити хаотичну забудову столиці. Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Верховний суд виніс рішення на користь міністерства про визнання протиправним та скасування приписів МКІП. Ці висновки обов'язкові для врахування при винесені рішень щодо інших судових справ.

"Цим рішенням суд підтвердив існування історичних ареалів міста Києва, а отже необхідність погодження містобудівної документації, отримування дозволів від МКІП на будівельні роботи в їх межах. Отже, STOP хаотичній забудові міста Києва", — зазначив Ткаченко.

Що відомо

У квітні 2021 року у Києві без дозволу забудовник зніс будинок купця Уткіна, аби на його місці побудувати 26-поверховий готель.

Міністр культури Олександр Ткаченко назвав "варварством" знесення будинку та закликав правоохоронців провести розслідування його обставин.

У липні 2021 у Києві забудовник розпочав знесення будівлі колишнього магазину-оранжереї "Квіти України". Тоді активісти знесли паркан навколо будівництва та заблокували техніку.

Читайте також

"Це — пострадянщина": Ткаченко закликає до відмови від почесних звань для діячів мистецтв

Мінкульт підтримує перенесення могили Ватутіна, чекають документів від КМДА

На початок