"Російсько-українська війна. Повернення історії" Сергія Плохія надрукують у США

"Російсько-українська війна. Повернення історії" Сергія Плохія надрукують у США

"Російсько-українська війна. Повернення історії" Сергія Плохія надрукують у США
Фото: Суспільне, wwnorton.com

У травні 2023 року у американському видавництві W. W. Norton & Company вийде друком книга історика Сергія Плохія "Російсько-українська війна. Повернення історії" (The Russo-Ukrainian War. The Return of History). Передзамовити її можна уже нині.

"Сергій Плохій, провідний історик України та холодної війни, пропонує вичерпну розповідь про цей конфлікт, його витоки, перебіг, а також вже очевидні та можливі майбутні наслідки", – йдеться у описі до книги.

Сам історик зазначав, що "У цій книзі я намагаюся пояснити не лише причини, перебіг і можливі наслідки війни, а й її численні сюрпризи - від прорахунків Путіна до здатності Зеленського надихнути та об'єднати свій народ і весь світ для протистояння агресії".

"Я пишу про історію російсько-українських відносин протягом останніх трьох десятиліть, і все ж тотальний напад путінської Росії на Україну став для мене несподіванкою"
Сергій Плохій

Автор книги "Східно-Західна вулиця" Філіп Сендс коментує книжку так: "Надзвичайно переконлива розповідь, глибоко особиста, авторитетна книга, яку необхідно прочитати в цей складний час".

Книгу опублікують також у Великій Британії та на території Співдружності.

Директорка видавництва Allen Lane Касіана Іоніта додала: "Сергій Плохій є одним з найважливіших істориків (...) Для нас було привілеєм працювати з ним над цією важливою, сучасною історією війни в Україні".

Сергій Плохій — український та американський історик, професор кафедри української історії в Гарвардському університеті та один з провідних спеціалістів з історії Східної Європи. Він є автором більш як десятка книг з історії України та Східної Європи, найвідоміша з яких — "Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи", що вийшла у 2018 році.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок