Пів року життя у підвалі. З Бахмута евакуювали ще одну дитину

Пів року життя у підвалі. З Бахмута евакуювали ще одну дитину

Пів року життя у підвалі. З Бахмута евакуювали ще одну дитину
Підвал у бахмутській Багатоповерхівці, де жила дівчинка з родиною. Фото: Поліція Донеччини

Тільки за добу російські окупанти сотню разів обстріляли Бахмут. В місті немає електроенергії, газу, води та тепла. В населеному пункті залишається близько 6200 людей з них понад 160 діти. 7-річну дівчинку разом з мамою та дідусем вдалось евакуювати у Покровський район. Дитина пів року жила у підвалі, повідомила поліція Донеччини.

"7-річна дівчинка, її мама та дідусь близько шести місяців мешкали в підвалі багатоповерхівки. Правоохоронці переконували родину виїхати, але мати дівчинки не погоджувалась. Дорослих такі умови проживання влаштовували та вони не хотіли покидати рідне місто. Для сім’ї знайшли тимчасову безоплатну квартиру у Покровському районі і "Білі янголи" поїхали евакуйовувати родину", — йдеться у повідомленні.

Поліцейські розповіли, що коли прибули до укриття, де проживала родина, там був тільки дідусь. З’ясувалось, що жінка злякалась і разом з донькою пішла з підвалу. Поліцейські вирушили на їх пошуки та через кілька годин знайшли їх у місцевому "пункті незламності". Волонтерам довелося переконати мати дівчинки виїхати з міста.

За даними поліції, наразі родини вже перебуває у безпеці, у своєму тимчасовому помешканні.

Про евакуацію дитини дивіться у відео

Читайте також

"Не потрібно щоб діти перебували на війні": "Білі янголи" евакуюють людей з Бахмута

У Авдіївці розформували опікунську сім’ю, аби евакуювати дитину

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок