Намети, буржуйки, генератор – Італія надала гумдопомогу для пунктів обігріву Києва

Намети, буржуйки, генератор – Італія надала гумдопомогу для пунктів обігріву Києва

Намети, буржуйки, генератор – Італія надала гумдопомогу для пунктів обігріву Києва
Фото: КМДА

Київ отримав чергову партію гуманітарної допомоги від італійських партнерів — 10 наметів, 10 пічок-буржуйок і генератор. Вантаж передадуть для забезпечення столичних пунктів обігріву.

Як повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації, допомогу передали італійський фонд Hope Ukraine та організація Doctors with Africa CUAMM за підтримки української благодійної організації "Благодійний Фонд 8848".

Гуманітарний вантаж для Києва від благодійників з Італії
Гуманітарний вантаж для Києва від благодійників з Італії. Фото: КМДА

Мер Києва Віталій Кличко подякував за надану допомогу. За його словами, протягом року ці три фонди не зупиняють підтримку України та Києва. Вони, зокрема, сприяли ввезенню в Україну великої кількості теплого одягу, взуття, генераторів та спеціальних наметів, розроблених ООН.

Мер Києва Віталій Кличко і консул Італії в Україні Серджо Федеріко Ніколачі
Мер Києва Віталій Кличко і консул Італії в Україні Серджо Федеріко Ніколачі. Фото: КМДА

"Допомога, надана, зокрема, італійським урядом Києву, – це знак солідарності італійського народу з Україною", — сказав під час передачі гуманітарного вантажу консул Італійської Республіки в Україні Серджо Федеріко Ніколачі. Він додав, що загалом Італія зібрала 164 млн євро на гуманітарні ініціативи для підтримки українського народу.

Що відомо про гуманітарну підтримку Києва міжнародною спільнотою

Від міжнародних партнерів столиця регулярно отримує допомогу. Франція відправила сотню потужних генераторів, Прага — обігрівачі та медобладнання, Рига — теплові гармати, Канада виділила 10 млн доларів на генератори для України.

Київ отримав 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії. Також генератори відправляє Естонія. На початку цього року два генератори високої потужності передав Тайвань. Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги.

У грудні минулого року столиця також отримала гуманітарну допомогу від ООН для соціальних закладів.

Читайте також

Італія допомагає будувати у Броварах переносний "пункт незламності" на 200 людей

На початок