Київ отримав генератори від міста-побратима в Данії

Київ отримав генератори від міста-побратима в Данії

Віталій Кличко
Столичний міський голова Віталій Кличко. Фото: КМДА

Київ отримав 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії. Про це повідомляє міський голова Віталій Кличко.

Один з генераторів встановлять у Київському геріатричному пансіонаті, де отримують допомогу самотні люди пенсійного віку, кияни з інвалідністю. Інші 8 генераторів облаштують в котельнях, аби забезпечити теплопостачання в оселі киян під час відключень електроенергії.

Київ отримав генератори від міста-побратима в Данії
Фото: КМДА

За словами Кличка, Київ не припиняє оснащувати інфраструктурні об’єкти та пункти обігріву столиці альтернативними джерелами електроенергії та обладнанням для обігріву.

Гуманітарна допомога від датчан приїхала 22 грудня в День енергетика. Кличко привітав працівників енергетичної сфери столиці та вручив відзнаки 35 фахівцям "Київтеплоенерго".

Київ отримав генератори від міста-побратима в Данії
Фото: КМДА

"Енергетики Києва та країни працюють в екстремальних умовах – коли об’єкти критичної інфраструктури є ціллю ворога. Коли в режимі 24/7 необхідно відновлювати мережі й обладнання, понівечені агресором", — сказав мер.

Загалом від початку війни Київ залучив та отримав від європейських партнерів 32 пожежних автомобілі, майже 40 швидких, а також 55 міських автобусів.

Як міжнародні партнери допомогають Україні пережити блекаут

Зокрема Франція відправила сотню потужних генераторів, Прага — обігрівачі та медобладнання, Рига — теплові гармати, Канада виділила 10 млн доларів на генератори для України. ЄС пришвидшить постачання в Україну генераторів і трансформаторів. Також генератори відправляє Естонія.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надає Україні 80 генераторів, а також кілька десятків тисяч ковдр для кімнат відпочинку Укрзалізниці.

Уряд Канади виділив 10 мільйонів доларів на закупівлю генераторів для України.

9 грудня Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги. Це гуманітарна допомога від латвійських партнерів.

Читайте також

Кулеба розповів історію отримання Україною ЗРК Patriot

Майстер з Івано-Франківщини виготовляє саперні лопатки для воїнів на передову

На початок