Італія допомагає будувати у Броварах переносний "пункт незламності" на 200 людей

Італія допомагає будувати у Броварах переносний "пункт незламності" на 200 людей

Італія допомагає будувати у Броварах переносний "пункт незламності" на 200 людей
Фото: Скрін з відео/ Telegram Ігор Сапожко

У Броварах завдяки допомозі іноземних благодійників розширюють мережу "пунктів незламності". Черговий об’єкт, що слугуватиме містянам у разі блекауту, допомагають облаштувати італійці.

Про це повідомив мер Броварів Ігор Сапожко.

За його словами, Бровари стали першим містом в Україні, де почалась реалізація італійського проєкту "Peace Village", спрямованого на надання допомоги на випадок перебоїв з енергопостачанням.

Архітектурний дизайн переносного "містечка незламності" розробив італійський архітектор Маріо Кученеллі. В Італії також відшукали спонсорів, які профінансували проєкт. "Пункт незламності" складатиметься із трьох наметів, які зможуть вмістити до двохсот людей. У ньому буде генератор і термінал Starlink.

До Броварів уже прибули 3 вантажівки з деталями конструкції. Італійська сторона надає архітектора, під керівництвом якого секції переносного "пункту незламності" збиратимуть броварські комунальники. Розташують "пункт незламності" при вході до центрального парку Броварів.

Що відомо про облаштування "пунктів незламності" на Київщині

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада в Україні почали розгортати "пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Пункти можна знайти на онлайн-мапі. Міжнародна організація з міграції ООН передала гуманітарну допомогу для "пунктів незламності" Київщини. Її отримали 10 громад.

Станом на 29 січня на Київщині функціонують 438 "пунктів незламності". У Бучі з’явилась "юрта незламності". А в Ірпені запустили автобус як мобільний пункт обігріву.

Мешканці Київщини можуть поділитися враженнями про перебування у "пунктах незламності". Відгуки допоможуть виправити недоліки.

Читайте також

У Бучі тепер є американське місто-партнер

У Бучанському районі відновили амбулаторію за кошти благодійників

На початок