Дві прифронтові громади Дніпропетровщини створять інтерактивну мапу об'єктів, пошкоджених війною

Дві прифронтові громади Дніпропетровщини створять інтерактивну мапу об'єктів, пошкоджених війною

Дві прифронтові громади Дніпропетровщини створять інтерактивну мапу об'єктів, пошкоджених війною
Фото:Telegram-канал Валентина Резніченка

Межівська та Покровська селищні громади Синельниківського району Дніпропетровщини пройшли відбір на участь у проєкті з картографування збитків, пов’язаних із війною, від міжнародних партнерів. Про це сказано в повідомлені на сайті Синельниківської районної військової адміністрації.

За повідомленням, мова йде про проєкт ПРООН «Створення інтерактивної онлайн-платформи для картографування збитків, пов’язаних із війною, з класифікацією зруйнованих об’єктів за типом та ступенем пошкодження з використанням геоінформаційних систем».

Під час реалізації проєкту планують створити портал, де будуть відображатися пошкоджені та зруйновані об’єкти громад. Окрім того, випробовуватимуть методики дистанційної ідентифікації об’єктів, які зазнали пошкоджень, з подальшим внесенням до бази геоданих руйнувань.

Як розповіли в РДА, вже відбулася перша онлайн-зустріч представників проєкту. Учасники обговорили цілі проєкту, методи комунікації та план робіт. Також громади поділилися своїм досвідом фіксації руйнувань.

Загалом до цього проєкту долучаться 20 громад України.

Що відомо

  • 5 лютого війська РФ обстріляли Великомихайлівську громаду в Синельниківському районі Дніпропетровщини. Пошкоджено електромережі в одному з сіл. Загиблих і поранених немає.
  • Від початку повномасштабної війни на Дніпропетровщини загинули 215 мирних жителів, зокрема діти.
  • 6 лютого — 348 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. Суспільне веде текстовий онлайн усіх подій війни РФ проти України. Попередні головні новини читайте тут, текстовий онлайн англійською — тут. Відеорепортажі — на YouTube Суспільне Новини.

Читайте також

Громади Дніпропетровщини перебувають у районі бойових дій. Куди можна звертатися жителям за допомогою

Як живе прифронтова Межівська громада Дніпропетровщини. Інтерв’ю з головою Володимиром Зражевським

"Пункти незламності" у Синельниківському районі Дніпропетровщини: де знайти

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок