Спортивна арена в Луганську переповнена пораненими військовими РФ — ОВА

Спортивна арена в Луганську переповнена пораненими військовими РФ — ОВА

Спортивна арена в Луганську переповнена пораненими військовими РФ — ОВА
Російські військові. Фото: Associated Press

В окупованому Луганську спортивна арена переповнена пораненими російськими військовослужбовцями.

Про це повідомили в Луганській ОВА.

Та зазначили, що лікування проходять понад шість сотень бойовиків.

"Найбільша після знищеного окупантами Льодового палацу крита спортивна арена регіону, розташована у Луганську, переповнена пораненими росіянами — там намагаються врятувати більш як 600 бойовиків", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про ситуацію на східному фронті

  • У боях за Луганщину спостерігається зменшення спроб штурмів з боку військових РФ. Також росіяни почали використовувати кадрових військових для оборони.
  • У наступні два місяці, в лютому та березні, очікується активізація боїв на сході України. Росіяни перекидають та накопичують сили, для поновлення наступу. Розвідка має достатньо інформації, аби передбачити подальші дії РФ.
  • Російські окупанти евакуюють з Луганська на територію Російської Федерації сім'ї військовослужбовців 2 армійського корпусу збройних сил РФ.
  • Після черги вибухів на складах з боєприпасами в окупованих містах Луганщини російські окупанти зберігають снаряди у вантажівках поблизу Луганська.
  • В окупованому Антрациті оголосили збір теплих речей для поранених російських окупантів. Також російські солдати, які перебувають на Луганщині жаліються на маленькі фінансові надходження.
  • Продовж 23 січня українські сили ППО збили два російські літаки, один вертоліт та ще інші повітряні цілі. Загалом станом на 17 годину вражено 6 цілей окупантів.
  • В населених пунктах окупованої Луганщини почали роздавати повістки працівникам комунальних підприємств та лісгоспів.
  • Понад 300 поранених російських військових знаходяться на лікуванні у хірургічному відділені міської лікарні окупованого з 2022 року Старобільська Луганської області.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок